KREATOR

Jak zbudować stronę internetową w kreatorze?

2020-11-10
Joanna Saternus

Jak stworzyć stronę internetową w kreatorze Najszybsza w 6 krokach? Szybko, tanio, samodzielnie, z efektem!

Szybko: Strony zbudowane w naszym kreatorze są szybkie w edycji. Twoje zmiany widoczne są natychmiast po publikacji.
Tanio: Tworzysz stronę za darmo! Bez okresów testowych! Dopiero gdy jesteś gotowy i chcesz podłączyć własną domenę proponujemy Ci plan PRO za 0,95 zł dziennie.
Samodzielnie: Kreator jest łatwy i wygodny w obsłudze, zanim się zniechęcisz już go poznasz. W razie czego służymy pomocą przy tworzeniu strony.
Efektywnie: Twoje strony będą miały najlepsze parametry jakościowe, dzięki temu będą osiągać lepsze wyniki w rankingach wyszukiwarek.

1
Zaloguj się do Kreatora

Zaloguj się lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się w kreatorze Najszybsza. Za darmo, bez żadnych zobowiązań. Podasz tylko adres e-mail i hasło.

2
Wybierz szablon

Możesz zacząć od czystej strony lub skorzystać z któregoś z szablonów stron www. W każdym wypadku dodawanie, kopiowanie i usuwanie sekcji jest bardzo łatwe. Do każdego projektu witryny możesz dodać podstrony, tyle ile chcesz.

3
Edytuj stronę

Zmień wygląd strony oraz jej treść tak aby pasowała do Twojej wizji. Możesz zbudować swoją stronę dopasowując sekcje do Twoich potrzeb np. dodać galerię ze zdjęciami, karuzelę z banerami, zgrabne pudełka z usługami jakie świadczysz, sekcję z kontaktem itp.
W nawigacji możesz dodać swoje logo oraz linki kierujące do najważniejszych podstron. Każdej sekcji możesz zmienić szerokość, tło, zdjęcie w tle, kolory, czcionki. Możesz określić jakie chcesz ramki elementów, odległości między elementami, układy zdjęć (siatka lub mozaika tzw. masonry) i wiele innych. Możesz skorzystać z wzorów sekcji lub samemu stworzyć coś ładnego i unikalnego.

Tworzysz jedną wersję na każdy ekran, Twoja strona jest od razu responsywna czyli sama dostosowuje się do szerokości ekranu - możesz to sprawdzić w Kreatorze przesuwając suwak okna podglądu w lewo lub w prawo.

4
Uzupełnij dane istotne dla SEO

W Najszybszej masz mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci zoptymalizować strony dla wyszukiwarek. Uzupełnij dane istotne dla wyszukiwarek w ustawieniach każdej strony m.in. tytuł strony, opis strony, sprawdź adresy URL podstron oraz ustawienia językowe każdej strony, dodaj ikonkę favicon dla przeglądarek internetowych. Warto odwiedzić ten wpis, w którym zebraliśmy Wskazówki jak zoptymalizować stronę pod kątem SEO.

5
Opublikuj stronę

Stronę możesz opublikować w dowolnym momencie, będzie ona widoczna w subdomenie najszybsza.net. Hosting tej strony masz zapewniony. Zmiany wprowadzasz szybko i wygodnie, widoczne są natychmiast po wciśnięciu guzika "Publikuj".
Do tego etapu strona jest całkowicie darmowa! Masz zapewniony certyfikat SSL, możliwość skonfigurowania praktycznie całej witryny, dodania do indeksu Google, Google Analytics, Google Search Console, Bing Webmaster oraz aplikację PWA.

6
Plan PRO

Plan PRO zapewni Ci priorytetową pomoc w tworzeniu strony. Plan PRO wykupujesz na rok, miesiąc kosztuje 29 zł miesięcznie. Najważniejszą funkcjonalnością w planie PRO jest możliwość podłączenia własnej domeny lub rejestracja nowej domeny .PL (pierwszy rok gratis!). Gdy Twoja strona jest już gotowa w planie PRO możesz zaistnieć w Internecie pod własną domeną. Więcej szczegółów opisaliśmy w Cenniku.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora stron www? Udostępnij mu wpis. Dziękujemy!

Zbuduj stronę internetową

Zbuduj stronę internetową dla siebie lub swojej firmy. Szybko, łatwo, samodzielnie. Stronę z najlepszymi parametrami jakościowymi dla wyszukiwarek. Na każdy ekran.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: info@najszybsza.pl