Nowe funkcje w kreatorze stron internetowych

KREATOR STRON WWW BEZ WTYCZEK

Poznaj jakie nowe funkcje i możliwości wprowadziliśmy ostatnio do kreatora stron internetowych Najszybsza. Dowiedz się nad czym pracujemy i co mamy w planach.

W kreatorze nie stosujemy WTYCZEK. Nie musisz nic integrować czy instalować. Wszystkie funkcje dostępne są natychmiast z panelu lub w ustawieniach.

Jeśli brakuje Ci jakiejś funkcjonalności albo masz nowe pomysły skontaktuj się z nami!
Zdjęcia na każdy ekran GOTOWE
2021-03-03
To rzadko dostępna funkcjonalność w kreatorach, a tak potrzebna dla ruchu mobilnego. Wprowadzamy prawdziwie responsywne zdjęcia! Dajemy Ci możliwość przeskalowania zdjęć i utworzenia kilku rozmiarów dla różnych szerokości ekranów. Wszystko oczywiście automatycznie.
Własne odsyłacze GOTOWE
2021-02-22
Jeżeli chcesz utworzyć odsyłacz czyli link do sekcji na tej samej stronie lub link z innej strony do konkretnej sekcji teraz masz możliwość nadania mu własnej nazwy.
Wideo z serwisów zewnętrznych GOTOWE
2021-02-20
Nie tylko YouTube! Dodaliśmy w sekcji wideo możliwość wstawiania na stronę wideo z Dailymotion oraz Vimeo.
Formularze GOTOWE
2021-02-18
Nowa sekcja z formularzami już gotowa! Samodzielnie możesz stworzyć na swojej stronie formularz kontaktowy, zachętę do zostawienia opinii czy ankietę. Odwiedzający mogą wysłać Ci wiadomość bezpośrednio ze strony, bez potrzeby uruchamiania swojej poczty.
SSL/HTTPS dla każdej witryny GOTOWE
2021-01-16
Od dzisiaj wszystkie witryny - zarówno w planie darmowym jak i PRO są zabezpieczone certyfikatem SSL. Bezpieczeństwo stron jest ważne w ich pozycjonowaniu.
Lepsze parametry Web Vitals GOTOWE
2021-01-05
Z Nowym Rokiem poprawiliśmy, i tak już świetne, wskaźniki Web Vitals. Od maja 2021 roku Google będzie brał pod uwagę przy obliczaniu rankingu w wyszukiwarce właśnie te wskaźniki.
Rejestracja własnej domeny gratis! GOTOWE
2020-12-20
Teraz w planie PRO możesz zamówić nową, własną domenę w rozszerzeniu .PL lub .EU! W prosty sposób połączysz ją z budowaną stroną. SSL otrzymasz w pakiecie.
Biblioteka zdjęć GOTOWE
2020-12-14
Wszystkie zdjęcia, które ładujesz na stronę są zapisywane w podręcznej bibliotece zdjęć. Masz do niej łatwy dostęp z każdej sekcji.
Wielojęzyczność strony internetowej GOTOWE
2020-11-20
Pełna obsługa wielojęzyczności. Możesz stworzyć kilka wersji językowych strony, połączyć je razem a my zadbamy o prawidłowe ustawienia kodowania, linków alternatywnych i zapisów w mapie witryny. Dodatkowo utworzymy automatycznie linki do wersji językowych w nawigacji lub pasku adresowym.
Historia publikacji GOTOWE
2020-11-06
Każda opublikowana wersja Twojej witryny jest zapisywana. Masz do nich dostęp, podgląd i możliwość przywrócenia dowolnej wcześniejszej wersji, nie tracąc przy tym poźniej zapisanych. Jednym kliknięciem zamieniasz je.
Format zdjęć WebP GOTOWE
2020-10-10
Od dzisiaj na swojej stronie możesz pokazać zdjęcia w formacie WebP. Format WebP został wprowadzony przez Google w 2010 roku i zdobywa coraz większą popularność. Zdjęcia w tym formacie łączy wysoka jakość i wysoka kompresja.

Format wspierany jest obecnie przez następujące przeglądarki: Firefox, Chrome, Edge i Opera (ok. 80% Użytkowników).
Kreator w języku polskim i angielskim GOTOWE
2020-09-03
Teraz możesz wyświetlać kreator w języku angielskim lub polskim. Wystarczy jedno kliknięcie i nastąpi zmiana języka, w którym wyświetlane są wszystkie komendy, pola wyboru i informacje.