Kreator stron internetowych

DARMOWY KREATOR PRZYSPIESZONYCH STRON AMP

Proste, intuicyjne narzędzie do tworzenia szybkich, statycznych stron www.
Bez instalacji. Bez kodowania. Bez wtyczek. Dostępny online.

Najważniejsze zalety stron zbudowanych w kreatorze

Kreator stron www Najszybsza jest idealny dla małych i średnich firm działających stacjonarnie, którym zależy na prostej, ładnej, szybkiej stronie dobrze pozycjonowanej w Google. To jedyny kreator stron www, w którym samodzielnie, łatwo zbudujesz stronę wysokiej jakości, w nowoczesnych standardach AMP, RWD, PWA. Strony ze świetnymi parametrami są wyżej w rankingu Google'a, dzięki temu potencjalni Klienci szybciej do Ciebie trafią.
Szybkie strony
Twoja strona błyskawicznie ładuje się na dowolnym urządzeniu. Dzięki AMP strony mają znak błyskawicy w mobilnych wynikach wyszukiwania.
Świetne parametry
Twoje strony osiągają świetne parametry jakościowe w audytach Google np. Lighthouse. Mają potencjał do dobrego pozycjonowania w wyszukiwarkach.
Bardzo dobre SEO
Kreator ma wszystkie najważniejsze narzędzia i ustawienia SEO potrzebne stronom do osiągnięcia wysokich pozycji w Google, Bing. Certyfikat bezpieczeństwa SSL masz od razu aktywny.
Strony mobilne i responsywne
Strony są automatycznie mobilne i responsywne (RWD). Budujesz tylko jedną wersję a ona dopasowuje się do wielkości ekranu - oszczędność czasu i nerwów.

Szybka strona internetowa zbudowana w kreatorze?
U nas tak!

0,8 s

Czas ładowania tej strony: 0,8 s
Ciężar tej strony: 326 KB
Najlepsze parametry jakościowe!
Wydajność: 99
Ułatwienia dostępu: 100
Sprawdzone metody: 100
SEO: 100

Wyniki Google Lighthouse 7.0
Sprawdź swoją starą stronę i... przejdź do Najszybszej!

Podstawowe funkcje Kreatora stron

Zapoznaj się z podstawowymi funkcjami naszego świetnego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Wszystkie funkcje są dostępne w planie darmowym, chyba, że mają etykietkę plan PRO.
Szybka edycja
Kreator jest wygodny i prosty w użyciu. Nie musisz znać się na kodowaniu. Zmiany widoczne są od razu po publikacji. Jesteś w podróży? Masz dostęp do kreatora z każdego urządzenia (przez przeglądarkę lub aplikację webową).
Łatwa rozbudowa
Możesz w prosty sposób rozbudować witrynę o dowolną liczbę podstron, sekcji, wersji językowych stron czy wpisów.
Proste tworzenie
Twoja strona budowana jest z poziomych bloków-sekcji. Dzięki temu strona jest czytelna i wygodna na każdym ekranie, nawet małej komórce. Sekcje możesz przesuwać, dodawać, kopiować, usuwać i zmieniać.
Responsywny podgląd
Zwężasz lub rozszerzasz okienko podglądu strony od razu widząc jak zachowuje się ona na różnej szerokości ekranach.
Galerie zdjęć
We wzorach sekcji znajdziesz propozycje różnych układów galerii do prezentacji zdjęć np. siatka, masonry, karuzela. Możesz też zastosować lightbox do powiększenia zdjęć.
Wielojęzyczność
Chcesz dotrzeć do zagranicznych użytkowników? Możesz stworzyć witrynę wielojęzyczną. Wystarczy, że w prosty sposób połączysz przetłumaczone strony z oryginałem.
Animacje
Możesz uruchomić na swojej stronie proste animacje. Poszczególne sekcje mogą pojawiać się, przylatywać, podskakiwać. Za pierwszym razem lub za każdym razem gdy je widzisz przewijając ekran.
Formularze
W łatwy sposób zbudujesz swój formularz kontaktowy. Masz do wyboru pola tekstowe i listy wyboru. Styl formularzy prosto dopasowujesz do strony.
Mrożenie sekcji
Możesz zastosować nawigację i stopkę lub dowolną inną sekcję na każdej stronie witryny. Oszczędzasz czas i masz spójną treść w całym serwisie.
Własna strona błędu
Automatycznie tworzymy stronę 404. Możesz ją dowolnie edytować i dostosować jej wygląd do stylu witryny.
Wpisy
wersja BETA
Możesz utworzyć mini-bloga, dodawać krótkie wpisy o aktualnych wydarzeniach u Ciebie lub w Twojej firmie.

Technologie

Strony AMP
Wszystkie strony jakie budujesz w kreatorze są oparte na AMP HTML. To struktura polecana i promowana przez Google dla stron mobilnych. AMP Cache dodaje je do pamięci Google'a automatycznie.
AMP Optimizer
Możesz aktywować dodatkową optymalizację strony aby była jeszcze szybsza i wydajniejsza na każdym urządzeniu.
Aplikacja webowa PWA
Po aktywacji tej funkcji Twoja witryna może zachowywać się jak aplikacja webowa PWA (Progressive Web App) działająca na wszystkich platformach.
HTTP 2.0
Wykorzystujemy najnowszy protokół HTTP 2.0, przyspieszający ładowanie stron nawet o 40%.

Marketing i SEO

W kreatorze masz wszystkie niezbędne narzędzia i ustawienia SEO potrzebne stronom do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach.
Meta tytuły i meta opisy
Każda strona / podstrona ma osobne ustawienia więc doskonale możesz ją zoptymalizować dzięki unikalnym meta tytułom i opisom.
Mapa witryny
Mapę Twojej witryny tworzymy automatycznie ze wszystkich stron lub tylko tych wybranych przez Ciebie, istotnych dla SEO.
Ustawienia ALT dla obrazów
Przy każdym zdjęciu możesz edytować jego tytuł alternatywny tzw. ALT dla obrazów.
Dane uporządkowane
Dla każdej strony możesz określić dane uporządkowane tzw. structured data, dzięki którym wyszukiwarki lepiej zrozumieją zawartość Twojej strony.
Ikony Favicon
Masz możliwość ustawienia różnych rodzajów ikon favicon wyświetlanych w zakładkach przeglądarek.
Open Graph
Dla każdej strony możesz wpisać meta tagi Open Graph wyświetlane przez media społecznościowe gdy udostępniasz stronę.
Statystyki
Możesz połączyć swoją stronę z serwisami takimi jak Google Analytics, Google Search Console, Webmaster Bing czy Yandex aby śledzić ruch i konwersje.
Bez reklam
plan PRO
Na Twoich stronach nie wyświetlamy żadnych reklam! Tylko Twoje treści. W planie darmowym możemy wyświetlać pasek reklamowy z linkiem do Najszybszej.

Domeny

W planie darmowym masz własną, unikalną poddomenę. W planie PRO możesz podłączyć swoją domenę lub zarejestrować nową! Rejestracja nowej domeny jest bezpłatna w ramach planu PRO.
Własna domena
plan PRO
Twoja strona jest mniej więcej gotowa? Możesz wybrać nową domenę .PL lub połączyć dowolną własną domenę z budowaną stroną i zaistnieć w wyszukiwarkach.
Własna subdomena
Możesz wybrać nazwę poddomeny w najszybsza.net dla swojej witryny. W planie PRO możesz od razu zamówić własną domenę .PL
Certyfikat SSL
Twoja witryna zawsze jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL (HTTPS). SSL pozytywnie wpływa na pozycję w Google.

Integracje

Nie musisz nic instalować. Nie ma u nas żadnych wtyczek. Korzystasz z tych integracji zaznaczając odpowiednie opcje w ustawieniach stron.
Google Fonts
Możesz zastosować tradycyjne czcionki typu Arial lub wybrać spośród 200 najpopularniejszych czcionek Google Fonts. Czcionki są oczywiście responsywne, ich rozmiary dostosowują się do ekranu.
Google Maps
Możesz wstawić na stronę sekcję z mapą Google. Pojawi się ona automatycznie po podaniu adresu.
Wideo
Możesz wstawić na stronę sekcję i z wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion lub Vimeo. Podajesz tylko link do wideo oraz określasz wielkość ramki.
Ikony Font Awesome
W sekcji z ikonami masz do wyboru kilkaset najpopularniejszych ikon Font Awesome. Przykłady ikon widzisz na tej stronie.

Administracja stronami

Jedno konto
Jedno konto dla wszystkich Twoich witryn. W ramach konta możesz stworzyć aż 3 darmowe witryny oraz dowolną liczbę płatnych. Zarządzasz nimi wygodnie w jednym panelu.
Hosting
Zapewniamy stabilny i wydajny hosting oraz utrzymanie techniczne wszystkich tworzonych stron w Kreatorze, zarówno w planie darmowym jak i planie PRO.
Historia publikacji
Po każdej publikacji tworzymy kopię Twojej witryny. Możesz wrócić do poprzedniej wersji jednym kliknięciem.

Zaawansowane

Jeżeli znasz trochę język HTML to możesz wykorzystać swoją wiedzę i rozszerzyć funkcjonalność strony o np. tabelki czy własne formatowanie linków.
Własne style CSS
Możesz dodać do każdej strony własne style CSS aby jeszcze lepiej dopasować ją do swoich wymagań stylistycznych.
Własny kod html
Możesz dodać do każdej strony sekcję z własnym kodem HTML.
Skrypty AMP
Potrzebujesz czegoś więcej? Możesz dodać specjalną sekcję, która pozwoli Ci zastosować na stronie dowolny skrypt AMP z biblioteki AMP.dev.

Inne funkcje?

Brakuje Ci jakiejś funkcji? Potrzebujesz czegoś więcej? Skontaktuj się z nami! Cały czas rozwijamy nasz Kreator więc być może niebawem Cię zaskoczymy.
Oczywiście ta strona jest zbudowana w kreatorze Najszybsza.pl!
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: info@najszybsza.pl