Strona wizytówka AMP

Zamów prostą stronę wizytówkę

Potrzebujesz prostą ale nowoczesną stronę internetową obecną w Google? Nie masz czasu na projektowanie strony, szukanie hostingu dla niej? Ta usługa jest dla Ciebie!

Cennik

Strona Wizytówka
548 zł
pierwszy rok

utworzenie strony wizytówki

Plan PRO 348 zł (wliczony w cenę):
własna domena
hosting strony
SSL (bezpieczny adres https)
optymalizacja strony
profesjonalna pomoc
możliwość samodzielnej edycji

Jak może wyglądać Twoja strona?

Na początku wybierzesz szablon, który Ci się podoba. Możesz również zostawić decyzję nam. To nie znaczy, że Twoja strona będzie wyglądać identycznie jak szablon. Dopasujemy ten szablon do Twoich wymagań, zmienimy czcionki i kolory jeśli będzie to konieczne. Uzupełnimy treści i zdjęcia. Twoja strona na pewno będzie unikalna!

Zalety usługi Strona wizytówka

Strona wizytówka to prosta strona internetowa, którą my zbudujemy dla Ciebie. Strona będzie nowoczesna, dostosowana do komórek, szybka i ładna. Na stronie będą informacje o Tobie lub Twojej firmie. Wszystko dobrze zaprezentowane i zachęcające do kontaktu. Dzięki stronie www będziesz obecny w Google i zyskasz nowych klientów.
Utworzenie strony
Przesyłasz nam teksty i zdjęcia a my tworzymy dla Ciebie ładną, profesjonalną, gotową stronę internetową "wizytówkę". Wybrany szablon dopasowujemy specjalnie do profilu Twojej firmy.
Domena
Możesz wykorzystać domenę, którą już posiadasz lub, jeśli nie masz, wybrać nową domenę .PL lub .EU.
Twoja strona jest wyświetlana pod unikalnym adresem.
Hosting
Hosting to miejsce na serwerze dla Twojej strony. Musi być bezpieczne, wydajne i w korzystnej cenie. Zapewniamy taki hosting dla Twojej strony w cenie usługi.
Nowoczesna strona
Twoja strona jest nowoczesna: szybka, responsywna (RWD) czyli dostosowana do każdego urządzenia, ładna i wygodna dla użytkowników.
Bezpieczna strona
W cenie masz certyfikat bezpieczeństwa SSL, Twoja strona dostępna jest pod adresem z kłódeczką (https).
Strona widoczna w Google
Twoja wizytówka jest stworzona w AMP HTML. Takie strony Google poleca i promuje. Strona będzie mieć ikonę błyskawicy w mobilnych wynikach wyszukiwania.
Optymalizacja strony
Twoja wizytówka nie tylko jest automatycznie zoptymalizowana dla wyszukiwarek. Zadbamy o to, aby miała prawidłowe meta tagi i ustawienia, aby była wyżej pozycjonowana.
Formularz kontaktowy
Na stronie, jeśli chcesz, będzie formularz kontaktowy, który umożliwi odwiedzającym bezpośredni kontakt z Tobą.
Mapa Google
Na stronie, jeśli chcesz, umieścimy mapę Google z pokazaną lokalizacją Twojej firmy.
Edycja strony
Edycja strony jest błyskawiczna. Masz dostęp do projektu przez wygodny panel. Możesz go zmieniać tak jak chcesz - jest Twój. Publikujesz stronę w 1 sekundę.
Rozbudowa strony
Potrzebujesz czegoś więcej? Możesz samodzielnie rozbudować stronę wizytówkę o dowolną liczbę podstron. Możesz dodać bloga z aktualnościami. Strona może rosnąć wraz z Twoimi potrzebami. Bez dodatkowych kosztów!
Atrakcyjna cena
Cena 548 zł obejmuje roczny plan PRO (domena, hosting, dostęp do kreatora) + wykonanie przez nas strony wizytówki.
Po roku możesz przedłużyć plan PRO w cenie 348 zł.