Nowe funkcje w kreatorze stron

Najszybsza 2.0

Poznaj jakie nowe funkcje i możliwości wprowadziliśmy ostatnio do kreatora stron internetowych Najszybsza. Dowiedz się nad czym pracujemy i co mamy w planach.  

 

Jeśli brakuje Ci jakiejś funkcjonalności albo masz nowe pomysły skontaktuj się z nami!

kwiecień 2022

Konto testowe

Teraz możesz przetestować kreator bez rejestracji. Wejdź do panelu, zobacz jak możesz zarządzać swoją witryną i tworzyć strony. Niektóre funkcje są niedostępne (podłączenie domeny, zakupy, zmiana URLi) ale możesz przetestować większość możliwości kreatora.

Ukrywanie sekcji

Pracujesz nad sekcją ale jeszcze nie jest gotowa? Chcesz jednak opublikować inne zmiany. Możesz ukryć sekcję, wtedy nie pokaże się ona na opublikowanej stronie

Automatyczne dane strukturalne we wpisach na blogu

Nie musisz już uzupełniać ręcznie danych strukturalnych dla każdego wpisu na blogu. Robimy to automatycznie! Teraz Twoje wpisy mają szanse na pojawienie się w Top Stories w Google.

marzec 2022

Automatyczny zapis pracy w kreatorze i blogach

Możesz być spokojny - automatycznie zapisujemy postępy w tworzeniu strony lub pisaniu postów blogowych.

Wykluczenie strony z mapy witryny

Zaawansowana funkcjonalność przy pozycjonowaniu stron. Możesz wykluczyć wybrane strony z mapy witryny Sitemap.xml

Nawigacja okruszkowa

Na stronie wpisu bloga mozesz dodać nawigację okruszkową tzw. breadcrumbs.

luty 2022

Nowy element Licznik

Odliczasz dni do wyjazdu / promocji/ startu? Dodaj do strony licznik, który pokazuje ile czasu zostało do wybranej daty.

Nowy element Miniaturka + Tekst

Mini zdjęcie + krótki tekst przyda się do umieszczenia np. wzmianki o osobie.

Powiadomienia z formularza

Po otrzymaniu wiadomości z formularza na stronie otrzymasz e-mail z informacją. Dzięki temu nie musisz logować się do panelu aby sprawdzić czy masz nowe wiadomości.

Google Analytics 4

Oprócz standardowej integracji dla Universal Google Analyics dodaliśmy integrację z nowym formatem Google Analytics 4.

styczeń 2022

Menu rozwijane

Do górnej nawigacji możesz teraz dodać menu rozwijane, w którym możesz umieścić linki do stron. Od teraz dostępna jest nawigacja dwupoziomowa. To przydatne jeśli masz sporo stron w witrynie.

Mrożenie sekcji

Teraz możesz wybrać sekcję z innej strony i zastosować ją na edytowanej. Nie musisz tworzyć wielokrotnie stopki, nawigacji czy dowolnej innej sekcji. Po prostu mrozisz jej formatowanie wykorzystując inną sekcję.

Dokumenty Google Drive na stronie

Teraz na swojej stronie możesz umieścić dokument z Google Drive np. PDF, prezentację, arkusz lub doc. Wystarczy, że podasz link.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl