Szablony stron internetowych

NOWOCZESNE SZABLONY STRON WWW

Wykorzystaj darmowe szablony stron internetowych i stwórz piękną witrynę, która przyciąga uwagę! Zbuduj świetnej jakości, responsywną i szybką stronę, którą lubią wyszukiwarki.

szablony stron internetowych

Najszybsze szablony stron

Każdy z szablonów ładuje się poniżej 1 sekundy! Szablony osiągają najwyższe wyniki w testach jakościowych Google Lighthouse. Masz pewność, że wyszukiwarki docenią jakość i szybkość Twojej strony.

Ładne szablony stron

Na każdej stronie możesz szybko zmienić styl wybierając kolory, zmieniając ramki, czcionki czy marginesy. Podmieniając zdjęcia i teksty na własne tworzysz swoją unikalną stronę!

Responsywne szablony stron

Każdy szablon jest responsywny. To znaczy, że dobrze wygląda na telefonach, tabletach i komputerach. Tworzysz jedną wersję, która sama automatycznie dostosowuje się do ekranu.

Nowoczesne szablony stron

Każdy szablon dostępny jest w wersji HTML lub AMP (format Google AMP HTML). Dzięki AMP Twoja strona będzie ładowana w wyszukiwarkach mobilnych z serwerów Google.

Darmowe szablony stron

Wszystkie szablony są darmowe i możesz je dowolnie wykorzystywać w ramach tworzenia swojego serwisu w Najszybsza.pl.

Elastyczne szablony stron

Szablon możesz łatwo i szybko zmienić, dodając, przesuwając lub usuwając z niego elementy i sekcje. Tak naprawdę szablon jest pierwszym pomysłem, z którego możesz stworzyć coś nowego.

Darmowe szablony stron www

KORZYSTAJ Z SZABLONÓW STRON ZA DARMO

Zbudowanie strony w kreatorze Najszybsza jest niezwykle łatwe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe szablony stron internetowych, szablony blogów oraz szablony sklepów internetowych. Możesz zacząć od nich tworzenie strony. Każdy szablon szybko możesz zmienić i dostosować go do swoich potrzeb. Łatwo dodasz elementy, sekcje, zmienisz kolory, czcionki, ramki, dołączysz swoje zdjęcia. Praca z kreatorem jest bardzo wygodna a strona jest ładna, estetyczna i czytelna na każdym urządzeniu.

szablon strony natura parki ogrody
szablon strony kursy i szkolenia
szablon strony moda ubrania
szablon strony mała firma
szablon strony nieruchomości
szablon strony sport wspinaczka
szablon strony architektura
szablon strony portfolio biznesowy
szablon strony wizytówka internetowa
szablon strony pensjonat willa hotel
szablon strony malarstwo grafika fotografia
szablon strony projektowanie wnętrz

Zaloguj się i zobacz więcej szablonów stron

Czy mogę zmieniać szablon strony?

Tak. Szablon możesz dowolnie zmienić. W praktyce każdy element lub sekcja na stronie może być zmieniona, przesunięta lub usunięta. Szablon możesz dowolnie rozbudować - dodać elementy, sekcje, strony. Masz prawo do całkowitej swobody w jego edycji i modyfikacji.

Kiedy skorzystać z szablonu strony?

Szablony stron internetowych są często wykorzystywane, ponieważ pozwalają szybko i łatwo stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę bez potrzeby posiadania dużych umiejętności programistycznych czy projektowych. Skorzystaj z szablonu jeśli nie masz pomysłu na stronę.

Czy szablony strony są responsywne?

Tak. Wszystkie szablony są RWD czyli responsywne. Wybierając szablon należy zwrócić uwagę na jego responsywność, czyli zdolność do dostosowywania wyglądu do różnych rozdzielczości ekranów oraz urządzeń. Nasze szablony stron doskonale działają na telefonach, tabletach i komputerach.

Czy szablony stron są darmowe?

Tak. Możesz korzystać z szablonów za darmo w ramach konta Najszybsza. Gotowe szablony są praktycznie od razu do użycia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które trzeba by było wydać na projektowanie i tworzenie strony od podstaw.

Gdzie mogę zobaczyć dostępne szablony stron?

Zaloguj się do Najszybszej. Kliknij "Utwórz nową witrynę". Przejdziesz wtedy do galerii szablonów.

Jak zamówić unikalny projekt strony?

Skontaktuj się z nami i zamów stronę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie - unikalną i niepowtarzalną.

Ponad 400 gotowych wzorów sekcji

Możesz korzystać z darmowych wstępnie zaprojektowanych sekcji ułatwiających tworzenie strony internetowej. Dodaj do swojej strony gotowe bloki i elementy jakie potrzebujesz. Sekcje są kompatybilne z każdym szablonem. Łatwo zmienisz i dostosujesz ich wygląd do stylu strony.

darmowe gotowe szablony stron i sekcji
Nawigacja
Obraz
Nagłówek
Tekst
Przycisk
Galeria
Slider
Lightbox
Cytat
Akordeon
Ikony społecznościowe
Karuzela
Ikony
Formularz kontaktowy
Mapy Google
Wideo
Cennik
Licznik
Ikony udostępniania
Porównanie obrazów
Pasek procentowy
Post
Lista postów
Stopka
Cookies
Przycisk pobierania pliku

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron www i sklepów internetowych. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych serwisów ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl