Szablony stron internetowych

Wybierz nowoczesny szablon strony internetowej.

Wykorzystaj darmowe szablony stron www i stwórz piękną stronę internetową, która przyciąga uwagę! Zbuduj świetnej jakości stronę, którą lubią wyszukiwarki.

Najszybsze szablony

Każdy z szablonów ładuje się poniżej 1 sekundy! Szablony osiągają najwyższe wyniki w testach jakościowych Google Lighthouse. Masz pewność, że wyszukiwarki docenią jakość i szybkość Twojej strony.

Własny styl

Każdej stronie możesz szybko zmienić charakter wybierając kolory, zmieniając ramki, czcionki czy marginesy. Podmieniając zdjęcia i teksty na własne tworzysz swoją unikalną stronę!

Responsywne szablony

Każdy szablon jest responsywny. To znaczy, że dobrze wygląda na telefonach, tabletach i komputerach. Tworzysz jedną wersję, która sama automatycznie dostosowuje się do ekranu.

Nowoczesne szablony

Każdy szablon dostępny jest w wersji HTML lub AMP (format Google AMP HTML). AMP zapewnia super szybkość i dobry ranking strony w wyszukiwarkach mobilnych.

Darmowe szablony

Szablony są darmowe i możesz je dowolnie wykorzystywać w ramach tworzenia swojego serwisu w Najszybsza.pl.

Elastyczne szablony

Szablon możesz łatwo i szybko zmienić, dodając, przesuwając lub usuwając z niego elementy i sekcje. Publikujesz zmiany w 1 sekundę.

Darmowe szablony stron www

PROSTE. ŁADNE. NOWOCZESNE.

Zbudowanie strony w kreatorze Najszybsza jest niezwykle łatwe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe szablony stron internetowych, od których możesz zacząć tworzenie strony. Każdy szablon szybko możesz zmienić i dostosować go do swoich potrzeb. Łatwo dodasz elementy, sekcje, zmienisz kolory, czcionki, ramki, dołączysz swoje zdjęcia. Praca z kreatorem jest bardzo wygodna a strona jest ładna, estetyczna i czytelna na każdym urządzeniu.

Nowoczesne szablony stron AMP

SZABLONY PRZYSPIESZONYCH STRON MOBILNYCH

Każdy szablon dostępny jest w wersji HTML oraz AMP. Przyspieszone strony mobilne AMP działają na każdym ekranie! W planie PRO sam wybierasz jaki standard stron mamy zastosować.

Ponad 300 gotowych wzorów sekcji

Skorzystaj z 300+ darmowych wstępnie zaprojektowanych sekcji ułatwiających tworzenie strony internetowej.

Dodaj do swojej strony gotową sekcję jaką potrzebujesz. Sekcje są kompatybilne z każdym szablonem. Łatwo dostosujesz ich wygląd do stylu strony.

Nawigacja
Obraz
Nagłówek
Galeria
Tekst
Cytat
Akordeon
Karuzela
Formularz
Mapy Google
Wideo
Cennik
Licznik
Post
Ikony
Lista postów
Stopka
Cookies

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl