Szablony stron internetowych

NOWOCZESNE SZABLONY STRON WWW

Wykorzystaj darmowe szablony stron internetowych i stwórz piękną witrynę, która przyciąga uwagę! Zbuduj świetnej jakości, responsywną i szybką stronę, którą lubią wyszukiwarki.

Najszybsze szablony stron

Każdy z szablonów ładuje się poniżej 1 sekundy! Szablony osiągają najwyższe wyniki w testach jakościowych Google Lighthouse. Masz pewność, że wyszukiwarki docenią jakość i szybkość Twojej strony.

Ładne szablony stron

Na każdej stronie możesz szybko zmienić styl wybierając kolory, zmieniając ramki, czcionki czy marginesy. Podmieniając zdjęcia i teksty na własne tworzysz swoją unikalną stronę!

Responsywne szablony stron

Każdy szablon jest responsywny. To znaczy, że dobrze wygląda na telefonach, tabletach i komputerach. Tworzysz jedną wersję, która sama automatycznie dostosowuje się do ekranu.

Nowoczesne szablony stron

Każdy szablon dostępny jest w wersji HTML lub AMP (format Google AMP HTML). Dzięki AMP Twoja strona będzie ładowana w wyszukiwarkach mobilnych z serwerów Google.

Darmowe szablony stron

Wszystkie szablony są darmowe i możesz je dowolnie wykorzystywać w ramach tworzenia swojego serwisu w Najszybsza.pl.

Elastyczne szablony stron

Szablon możesz łatwo i szybko zmienić, dodając, przesuwając lub usuwając z niego elementy i sekcje. Tak naprawdę szablon jest pierwszym pomysłem, z którego możesz stworzyć coś nowego.

Darmowe szablony stron www

KORZYSTAJ Z SZABLONÓW STRON ZA DARMO

Zbudowanie strony w kreatorze Najszybsza jest niezwykle łatwe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe szablony stron internetowych, od których możesz zacząć tworzenie strony. Każdy szablon szybko możesz zmienić i dostosować go do swoich potrzeb. Łatwo dodasz elementy, sekcje, zmienisz kolory, czcionki, ramki, dołączysz swoje zdjęcia. Praca z kreatorem jest bardzo wygodna a strona jest ładna, estetyczna i czytelna na każdym urządzeniu.

Nowoczesne szablony stron AMP

SZABLONY PRZYSPIESZONYCH STRON MOBILNYCH AMP

Każdy szablon strony dostępny jest w wersji HTML oraz AMP. Przyspieszone strony mobilne AMP działają na każdym ekranie! W planie PRO sam wybierasz jaki standard mamy zastosować dla Twoich stron.

Ponad 400 gotowych wzorów sekcji

Możesz korzystać z darmowych wstępnie zaprojektowanych sekcji ułatwiających tworzenie strony internetowej. Dodaj do swojej strony gotowe bloki i elementy jakie potrzebujesz. Sekcje są kompatybilne z każdym szablonem. Łatwo zmienisz i dostosujesz ich wygląd do stylu strony.

Nawigacja
Obraz
Nagłówek
Tekst
Przycisk
Galeria
Slider
Lightbox
Cytat
Akordeon
Ikony społecznościowe
Karuzela
Ikony
Formularz kontaktowy
Mapy Google
Wideo
Cennik
Licznik
Ikony udostępniania
Porównanie obrazów
Pasek procentowy
Post
Lista postów
Stopka
Cookies

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl