Kreator stron internetowych

Prosty, intuicyjny kreator do tworzenia szybkich stron www.

Kreator stron www z hostingiem. Bez instalacji. Bez kodowania.

Dostępny przez przeglądarkę.

Najważniejsze zalety kreatora Najszybsza

Kreator stron www Najszybsza jest idealny dla osób niedoświadczonych w tworzeniu stron, a potrzebujących stronę osobistą, bloga, stronę firmową lub wizytówkę internetową. U nas stworzysz szybko ładną stronę ze świetnymi parametrami dla Google. Zarządzanie witryną i zmiany na stronach są łatwe i dostępne z każdej przeglądarki.

Budujesz szybkie strony internetowe

Tworzysz strony szybkie, lekkie i wydajne. Strony błyskawicznie ładują się na dowolnym urządzeniu i osiągają świetne parametry jakościowe w testach Google Lighthouse, PageSpeed. Lepsze jakościowo strony są wyżej w rankingu Google'a.

Łatwo tworzysz i zarządzasz stronami

Kreator stron www jest wygodny i prosty w użyciu. Nie musisz znać się na kodowaniu. Klikasz element i zmieniasz jego ustawienia. Masz też do wyboru kilkaset gotowych sekcji, które pomogą zbudować Ci piękną stronę.

Strony są automatycznie responsywne

Strony są automatycznie mobilne i responsywne (RWD) - oszczędność czasu, pracy i nerwów. Tworzysz tylko jedną wersję strony a ona sama dopasowuje się do wielkości ekranu - możesz to sprawdzić na responsywnym podglądzie.

Profesjonalna pomoc po polsku

Najszybsza to polski kreator stron www. Szybko reagujemy na pytania i pomagamy Ci, jeśli tego potrzebujesz, na każdym etapie tworzenia strony i zarządzania nią.

Załóż konto za darmo lub wypróbuj kreator bez rejestracji

Podstawowe zalety


Poznaj podstawowe funkcje naszego narzędzia do tworzenia szybkich stron internetowych.

Najszybszy start

Nie instalujesz oprogramowania. Nie kodujesz. Nie szukasz hostingu. Logujesz się i zaczynasz tworzyć swoją stronę od zera lub na bazie szablonu. Publikujesz jednym kliknięciem i strona jest od razu widoczna pod adresem www.

Łatwa rozbudowa

Możesz w prosty sposób rozbudować witrynę o dowolną liczbę stron, sekcji, wersji językowych stron czy wpisów na blogu. Nie masz limitów.

Darmowe szablony

Możesz zacząć od zera lub wybrać szablon, który łatwo zmienisz i dostosujesz do swoich potrzeb.

300+ wzorów sekcji

Budujesz stronę korzystając ze wstępnie zaprojektowanych sekcji, takich jak Galeria, Nagłówek, Portfolio, Lista, Kontakt itp. Masz do wyboru ponad 300 wzorów sekcji, które łatwo dopasujesz do stylu strony i zaprezentujesz swoją treść.

Blogi

Chcesz pisać bloga? A może planujesz dodawać krótkie wpisy o aktualnych wydarzeniach u Ciebie lub w Twojej firmie? Pisz tak często jak potrzebujesz. Bez limitu stron.

Formularze

W łatwy sposób umieścisz na swojej stronie formularz kontaktowy, sondę lub ankietę i będziesz zarządzać otrzymanymi wiadomościami.

Galerie zdjęć

Różne układy galerii pozwolą Ci na piękną prezentację swoich zdjęć.

Responsywny podgląd

Zwężasz lub rozszerzasz okno podglądu strony od razu widząc jak zachowuje się ona na różnej szerokości ekranach. Twoje strony są w 100% responsywne i w końcu możesz to zobaczyć na żywo!

Wielojęzyczność

Chcesz dotrzeć do zagranicznych użytkowników? Możesz stworzyć witrynę wielojęzyczną. Wystarczy, że w prosty sposób połączysz wersje językowe strony z oryginałem.

Animacje

Uruchom na swojej stronie proste animacje! Poszczególne elementy mogą pojawiać się, przylatywać lub podskakiwać wprowadzając nieco dynamiki do projektu.

Własne style CSS

Dodaj własne style CSS aby jeszcze lepiej dopasować stronę do swoich wymagań stylistycznych.

Okienko akceptacji Cookies

Optymalizacja SEO


Strony tworzone w kreatorze stron Najszybsza są maksymalnie zoptymalizowane pod wyszukiwarki!

Strony są lekkie, szybkie i wydajne. Dodatkowo masz wszystkie niezbędne ustawienia SEO potrzebne stronom do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Bez dodatkowych wtyczek.

W żadnym innym kreatorze nie zbudujesz tak szybkich stron ze świetnymi wynikami Web Vitals. Parametry Web Vitals wykorzystywane są w algorytmie rankingowym Google. Nareszcie Twoje strony będą mieć zawsze zielone (90-100) wyniki w testach!

Meta tytuły i meta opisy

Dzięki nim dokładnie wiesz jak każda strona wygląda w wynikach wyszukiwania np. w Google. Możesz zoptymalizować każdą stronę, również posty na blogu.

Responsywne obrazy

Twoje zdjęcia automatycznie optymalizujemy do kilku wersji, dzięki temu np. przeglądarka mobilna może pobrać najmniejszą wersję aby szybciej pokazać stronę.

Optymalizacja i Kompresja obrazów

Po załączeniu zdjęcia optymalizujemy je aby twoja strona jeszcze szybciej się wyświetlała.

Teksty ALT dla obrazów

Możesz wpisać tytuł alternatywny dla każdego obrazu tzw. ALT tekst, który używany jest przez wyszukiwarki zdjęć.

Priorytet nagłówków

Możesz sam decydować o priorytecie nagłówków, ważnym przy pozycjonowaniu strony np. H1, H2, H3....

Własne adresy URL

Możesz nadać stronom własne, przyjazne, łatwe do zapamiętania adresy URL.

Dane uporządkowane

Dla każdej strony możesz określić dane uporządkowane tzw. structured data, dzięki którym wyszukiwarki lepiej zrozumieją zawartość Twojej strony. Dla wpisów blogowych dane uporządkowane tworzymy automatycznie.

Własna ikona Favicon

Możesz ustawić ikonę favicon, która wyświetlana jest w zakładce przeglądarki.

Statystyki

Możesz połączyć swoją stronę z serwisami takimi jak Google Analytics, Google Search Console, Webmaster Bing czy Yandex aby śledzić ruch i konwersje.

Własna strona 404

Szybkie tworzenie i edycja strony błędu 404. Możesz dostosować jej wygląd do stylu witryny.

Przekierowania stron

Możesz utworzyć niestandardowe przekierowania starych adresów do nowych miejsc nie tracąc pozycji w wyszukiwarkach.

Mapa witryny

Mapę witryny tzw. Sitemap dla wyszukiwarek tworzymy automatycznie.

Domeny


Unikalna poddomena w każdym planie, również darmowym.

W planach BASIC i PRO możesz podłączyć swoją domenę lub zarejestrować nową w korzystnej cenie.

Unikalna poddomena

W każdym planie, również darmowym, możesz wybrać dla swojej strony nazwę poddomeny np. mojafirma.najszybsza.website.

Rejestracja nowej domeny

Domeny zarejestrowane w Najszybszej są automatycznie konfigurowane do współpracy z Twoją witryną w planie BASIC lub PRO. Nawet nie zaglądasz do rekordów DNS.

Podłączenie własnej domeny

Masz własną domenę zarejestrowaną u innego rejestratora? W planach BASIC lub PRO w łatwy sposób połączysz swoją domenę z budowaną stroną.

Certyfikat SSL

Twoja witryna zawsze jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL (HTTPS). SSL pozytywnie wpływa na pozycję w Google.

Technologie


Strony tworzone w kreatorze stron Najszybsza mają doskonałe parametry jakościowe dla rankingu!

Dbamy o jakość i szybkość stron bo są to parametry poprawiające pozycje w wyszukiwarkach.

Prosty kod i struktura

Dzięki strukturze przyjaznej wyszukiwarkom (składa się z kolejnych sekcji) oraz standardom HTML/AMP wszystkie strony są lubiane przez wyszukiwarki i są szybko indeksowane.

Strony responsywne RWD

RWD czyli Responsive Web Design to specjalny sposób projektowania stron, który pozwala na ich czytelne wyświetlanie na każdym ekranie. Twoje strony są automatycznie RWD.

Przyspieszone strony mobilne AMP

AMP to struktura polecana i promowana przez Google dla stron mobilnych. W planie PRO możesz jednym kliknięciem zamienić swoje strony HTML na strony mobilne AMP (oczywiście działające na każdym ekranie).

Nowoczesne rozwiązania

Śledzimy parametry stron i na bieżąco wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym osiągają najwyższe wyniki w testach Google Lighthouse, PageSpeed Insights, GTmetrix i innych.

Dostępność w każdej przeglądarce

Testujemy strony w najpopularniejszych przeglądarkach: Chrome, Safari, Firefox, Edge, Opera. Również na telefonach. Dbamy o to aby wyświetlały się wszędzie bardzo dobrze.

HTTP 2.0

Wykorzystujemy najnowszy protokół HTTP/2 przyspieszający ładowanie stron nawet o 40%.

Integracje


Wbudowane integracje!

W kreatorze stron Najszybsza mamy pod kontrolą integracje z zewnętrznymi serwisami bo dbamy o szybkość stron. Dla wymienionych integracji nie musisz sam niczego instalować. Dbamy o to, aby tworzenie strony było jak najprostsze a niezbędne funkcje dostępne natychmiast z panelu lub w ustawieniach sekcji.

Google Fonts

Masz do wyboru ponad 100 najpopularniejszych czcionek Google Fonts. Czcionki są wbudowane, nie musisz nic instalować. Czcionki są automatycznie responsywne, ich rozmiary dostosowują się do ekranu.

Google Maps

Możesz wstawić na stronę sekcję z mapą Google aby pokazać lokalizację firmy. Pojawi się ona automatycznie po podaniu adresu.

Google Drive

Na stronie możesz wyświetlić plik z Google Drive np. pdf, arkusz, prezentację, formularz lub doc. Wystarczy, że podasz link udostępniania.

Wideo

Możesz wstawić na stronę sekcję z wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion lub Vimeo. Wystarczy, że podasz link do wideo.

Ikony Font Awesome

Masz do wyboru kilkaset najpopularniejszych ikon Font Awesome. Przykłady ikon widzisz na tej stronie.

Posty z mediów społecznościowych

Możesz w łatwy sposób umieścić na stronie post z Facebooka, Instagrama lub tweet z Twittera.

Google ReCAPTCHA

Wszystkie formularze automatycznie zabezpieczone są mechanizmem ReCAPTCHA odróżniającym normalnego użytkownika od robota.

Google Analytics

Łatwo podłączysz stronę do najbardziej popularnego serwisu analizującego ruch w witrynach internetowych.

Open Graph

Automatycznie tworzymy na stronach wpisów meta tagi dla serwisów społecznościowych.

Administracja


Kontrola nad stronami, domenami i skrzynkami e-mail jest teraz naprawdę prosta i wygodna.
Najszybsza to POLSKI kreator stron www, masz więc zapewnioną szybką pomoc po polsku bezpośrednio od twórców kreatora.

Jedno konto

Jedno konto dla wszystkich Twoich witryn, domen, blogów, formularzy, skrzynek e-mail. Zarządzasz nimi wygodnie w jednym panelu.

Hosting

Zapewniamy stabilny i wydajny hosting oraz utrzymanie techniczne wszystkich tworzonych stron w Kreatorze. Nie musisz szukać i kupować osobno hostingu.

Łatwy System zarządzania treścią (CMS)

W Najszybszej możesz zarządzać swoją treścią bez wiedzy technicznej i kodowania. Kreator zapewnia Ci od razu hosting, dzięki temu masz dostęp do zarządzania stronami z dowolnej przeglądarki internetowej. Bez instalacji osobnego programu.

Bezpieczeństwo i aktualizacje

Dbamy o wszystkie aspekty techniczne za Ciebie. Nie musisz uaktualniać wtyczek, oprogramowania i zabezpieczeń. Wszystkie aktualizacje są testowane, a następnie automatycznie przesyłane do Twojej witryny.

Dostęp mobilny

Aczkolwiek Kreator Najszybsza został stworzony na komputery i na dużym ekranie najwygodniej się z niego korzysta to możesz wprowadzać ważne zmiany na swojej stronie nawet z telefonu.

Panel w 2 językach

Wolisz pracować w języku angielskim? Zmień język komunikatów w kreatorze na polski lub angielski w dowolnym momencie.

Pomoc techniczna

Wszystkim Klientom oferujemy pomoc techniczną przy tworzeniu strony. Dla Klientów posiadających plan PRO pomoc jest priorytetowa.

Poczta internetowa


JUŻ WKRÓTCE!
Skrzynki e-mail we własnej domenie to profesjonalnie wyglądające kontakty, które wzbudzą zaufanie Twoich klientów.

Skrzynka w domenie

Załóż skrzynkę e-mail we własnej domenie aby Twój kontakt mailowy wyglądał profesjonalnie.

Dowolna liczba skrzynek

Potrzebujesz 1 skrzynkę? A może 10? Nie mamy limitów. Możesz zamówić dowolną liczbę skrzynek e-mail.

Wygodne zarządzanie

Zarządzasz swoimi stronami, domenami i skrzynkami w jednym miejscu. Masz wszystko pod kontrolą.

Wygodny dostęp

Pocztę możesz odbierać przez przeglądarkę lub w jednej z popularnych aplikacji pocztowych np. Gmail, Outlook, Mail.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych i stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl