Własna domena internetowa

Najszybsza to wygodny kreator do tworzenia stron z możliwością podłączenia domeny. Zacznij budować swoją stronę internetową za darmo. Mniej więcej jest gotowa? W każdym momencie możesz połączyć ją z domeną i pokazać światu!

Wygodne zarządzanie domeną

Zarządzasz swoją stroną i domeną w jednym miejscu. Domena zarejestrowana w Najszybszej jest od razu gotowa do współpracy z Twoją witryną.

Certyfikat SSL

Każda strona zbudowana w Najszybszej ma zapewniony certyfikat bezpieczeństwa SSL (HTTPS). Certyfikat dla domeny aktywujesz jednym kliknięciem.

Cennik nowych domen internetowych

Jeżeli nie masz własnej domeny możesz ją zamówić u nas w atrakcyjnej cenie. Po podłączeniu domeny Twoja strona będzie wyświetlać się pod tym adresem URL. Poniżej przykładowy cennik rejestracji nowej domeny internetowej dla witryny z planem BASIC lub PRO*.

W wielu serwisach możesz otrzymać domenę internetową za darmo, jednak po roku okazuje się, że opłaty za domenę w kolejnych latach są bardzo wysokie. W Najszybszej mamy atrakcyjne ceny w każdym kolejnym roku.

Rejestracja nowej domenyPierwszy rokKolejny rok
Domena z rozszerzeniem .PL18 zł90 zł
Domena z rozszerzeniem .COM76 zł104 zł
Domena z rozszerzeniem .EU56 zł56 zł
Domena z rozszerzeniem funkcjonalnym .PL np. .org.pl, .com.pl, .info.pl, .biz.pl, .net.pl, .edu.pl, .auto.pl16 zł70 zł
Domena z rozszerzeniem regionalnym .PL np. .mazury.pl, .wroclaw.pl, .katowice.pl, .waw.pl6 zł30 zł
Domena z rozszerzeniem .ART38 zł99 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2022-06-30. Wszystkie ceny brutto. Aktualne ceny dostępne są po zalogowaniu i po wyszukaniu konkretnej nazwy domeny. Ceny zależą od rozszerzenia domeny i aktualnych promocji.

Co to jest domena internetowa

Domena internetowa to przyjazna dla użytkowników nazwa, pod którą znajduje się Twoja witryna internetowa np. najszybsza.pl. Domena składa się z nazwy głównej i końcówki czyli rozszerzenia. Domena wraz z rozszerzeniem jest niepowtarzalna. Po wpisaniu domeny w pasku przeglądarki wyświetlisz swoją witrynę.

Czy potrzebuję domenę internetową

Twoja witryna budowana w kreatorze Najszybsza jest dostępna pod adresem roboczym w domenie najszybsza.website np. mojacukiernia.najszybsza.website. Możesz ją używać tak długo jak potrzebujesz. Jeżeli chcesz wyświetlać witrynę pod swoją domeną to musisz ją zarejestrować i podłączyć.

Na jaki okres rejestruję domenę

Rejestrujesz domenę na okres 1 roku. Powiadomimy Cię o możliwości i konieczności jej odnowienia na kolejny rok.

Ile kosztuje certyfikat SSL

Certyfikat SSL kosztuje zwykle od 100 do 1000 zł rocznie. W Najszybszej podłączamy i aktywujemy certyfikat SSL za darmo.

Ile kosztuje rejestracja domeny

Koszt zarejestrowania domeny zależy od jej rozszerzenia czyli końcówki. Zobacz cennik w tabeli powyżej.

Ile kosztuje podłączenie domeny do strony

Domenę możesz połączyć z witryną, która ma wykupiony plan BASIC lub PRO. Samo podłączenie domeny jest więc w cenie planu.

Mam własną domenę. Czy mogę ją podłączyć?

Jeżeli masz już własną domenę zarejestrowaną u innego rejestratora to oczywiście nie musisz kupować nowej domeny. W planie BASIC lub PRO możesz podłączyć ją do budowanej witryny w kilka minut.

Ile trwa rejestracja i podłączenie nowej domeny?

Bardzo szybko. Po zakupie domeny natychmiast następuje jej rejestracja i aktywacja. Realnie w ciągu kilku minut twoja strona będzie działać pod własną domeną z aktywnym certyfikatem SSL.

Zamów nową domenę lub podłącz własną domenę!

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych i stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl