Własna domena internetowa

Najszybsza to wygodny kreator do tworzenia stron z możliwością podłączenia domeny. Zadbaj o swoją obecność w Internecie, wybierając nazwę domeny. Zrób to szybko i łatwo w panelu Najszybszej.

Wygodne zarządzanie

Zarządzasz swoją stroną i domeną w jednym miejscu. Zarejestrowana domena jest od razu gotowa do współpracy z Twoją witryną tworzoną w Najszybszej.

Darmowy certyfikat SSL

Każda strona zbudowana w Najszybszej ma zapewniony certyfikat bezpieczeństwa SSL (HTTPS). Certyfikat SSL dla domeny aktywujesz jednym kliknięciem.

Tanie domeny

W Najszybszej zapewniamy atrakcyjne ceny rejestracji nowej domeny i niskie koszty utrzymania domeny w kolejnych latach.

Przekierowanie domeny

Jeżeli posiadasz własną domenę możesz ją podłączyć do strony w kilku prostych krokach.

Cennik domen internetowych

Jeżeli nie masz własnej domeny możesz ją zamówić u nas w atrakcyjnej cenie. Zamówioną domenę możesz połączyć z witryną z planem płatnym BASIC lub PRO. Po podłączeniu domeny Twoja strona będzie wyświetlać się pod jej adresem. Poniżej przykładowy cennik rejestracji nowej domeny internetowej dla witryny z planem BASIC lub PRO.

Rejestracja nowej domenyPierwszy rokKolejny rok
Domena z rozszerzeniem .PL20 zł118 zł
Domena z rozszerzeniem .COM82 zł108 zł
Domena z rozszerzeniem .EU72 zł98 zł
Domena z rozszerzeniem funkcjonalnym .PL np. .org.pl, .com.pl, .info.pl, .biz.pl, .net.pl, .edu.pl, .auto.pl16 zł70 zł
Domena z rozszerzeniem regionalnym .PL np. .mazury.pl, .wroclaw.pl, .katowice.pl, .waw.pl6 zł30 zł
Domena z rozszerzeniem .ART38 zł99 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2023-01-01. Wszystkie ceny brutto. Aktualne ceny dostępne są po zalogowaniu i po wyszukaniu konkretnej nazwy domeny. Ceny zależą od rozszerzenia domeny i aktualnych promocji.

Cennik domen - porównanie cen

W wielu serwisach rejestrujących domeny możesz otrzymać domenę internetową nawet za darmo. Zwykle firmy kuszą klientów bardzo atrakcyjną promocją w pierwszym roku użytkowania domeny. Okazuje się jednak, że opłaty za odnowienie domeny w kolejnych latach są bardzo wysokie. Zobacz, że w Najszybszej mamy atrakcyjne ceny w każdym kolejnym roku. Dodatkowo otrzymujesz certyfikat SSL w pakiecie - nie musisz go kupować osobno. W Najszybszej masz najniższe koszty utrzymania domeny przez kolejne lata.

Rejestracja domeny .PLPierwszy rokKolejny rokSSL na rok
Najszybsza.pl20 zł118 zł0 zł
Home.plod 6,15 zł178,35 zł178,35 zł
Domeny.pl12 zł122,99 zł146,37 zł
Nazwa.plod 6,15 zł184,15 zł184,50 zł
AZ.plod 6,15 zł166 zł147,60 zł
Name.com129,40 zł129,40 zł46,20 zł
Shoper23,37 zł147,6 zł146,37 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2022-08-30. Wszystkie ceny brutto. Ceny za pierwszy rok to ceny promocyjne i mogą ulec zmianie.

Co to jest domena internetowa?

Domena internetowa to przyjazna dla użytkowników nazwa, pod którą znajduje się Twoja witryna internetowa np. najszybsza.pl. Domena składa się z nazwy głównej i końcówki czyli rozszerzenia. Domena wraz z rozszerzeniem jest niepowtarzalna. Po wpisaniu domeny w pasku przeglądarki wyświetlisz swoją witrynę.

Czy potrzebuję domenę internetową?

Twoja witryna budowana w kreatorze Najszybsza jest dostępna pod adresem roboczym jako subdomena najszybsza.website np. mojacukiernia.najszybsza.website. Możesz ją używać tak długo jak potrzebujesz.

 

Jeżeli chcesz wyświetlać witrynę pod swoją domeną to możesz ją zarejestrować i podłączyć lub (jeśli już posiadasz domenę) tylko podłączyć. Własna domena internetowa wygląda profesjonalnie gdyż jest to unikalny adres internetowy, który stanowi jednocześnie nazwę strony internetowej.

Na jaki okres rejestruję domenę?

Rejestrujesz domenę na okres 1 roku. Powiadomimy Cię o możliwości i konieczności jej odnowienia na kolejny rok gdy zbliży się jej data ważności.

Ile kosztuje certyfikat SSL?

Certyfikat SSL kosztuje zwykle od 100 do 1000 zł rocznie w zależności od typu certyifkatu. Najczęściej jest to ok. 150 zł rocznie. W Najszybszej podłączamy i aktywujemy certyfikat SSL dla domeny za darmo.

Ile kosztuje rejestracja domeny?

Koszt zarejestrowania domeny zależy od jej rozszerzenia czyli końcówki. Zobacz cennik w tabeli powyżej.

Ile kosztuje podłączenie domeny do strony?

Domenę możesz połączyć z witryną, która ma wykupiony plan BASIC, PRO lub E-COMMERCE. Samo podłączenie domeny nic nie kosztuje, jest w cenie planu.

Mam własną domenę. Czy mogę ją podłączyć?

Jeżeli masz już własną domenę zarejestrowaną u innego rejestratora to oczywiście nie musisz kupować nowej domeny. W planie BASIC, PRO lub E-COMMERCE możesz podłączyć ją do budowanej witryny w kilka minut.

Ile trwa rejestracja i podłączenie nowej domeny?

Bardzo szybko. Po zakupie domeny natychmiast następuje jej rejestracja i aktywacja. Realnie w ciągu kilku minut twoja strona będzie działać pod własną domeną z aktywnym certyfikatem SSL.

Czy mogę zrezygnować z domeny?

Po opłaceniu domeny na rok nie możesz jej zwrócić. Aby zrezygnować z domeny po prostu nie opłacaj jej w kolejnym roku, domena wtedy wróci na rynek sprzedaży domen.

Zamów nową domenę lub podłącz bezpłatnie własną domenę do tworzonej strony internetowej!

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron www i sklepów internetowych. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych serwisów ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl