Własna domena internetowa

Najszybsza to wygodny kreator do tworzenia stron z możliwością podłączenia domeny. Zacznij budować swoją stronę internetową za darmo. Mniej więcej jest gotowa? Kup plan BASIC lub PRO, połącz ją z domeną i pokaż światu!

Wygodne zarządzanie

Zarządzasz swoją stroną i domeną w jednym miejscu. Zarejestrowana domena jest od razu gotowa do współpracy z Twoją witryną tworzoną w Najszybszej.

Darmowy certyfikat SSL

Każda strona zbudowana w Najszybszej ma zapewniony certyfikat bezpieczeństwa SSL (HTTPS). Certyfikat dla domeny aktywujesz jednym kliknięciem.

Tanie domeny

W Najszybszej zapewniamy atrakcyjne ceny rejestracji domeny i niskie koszty utrzymania domeny w kolejnych latach.

Cennik nowych domen internetowych

Jeżeli nie masz własnej domeny możesz ją zamówić u nas w atrakcyjnej cenie. Zamówioną domenę możesz połączyć z witryną z planem płatnym BASIC lub PRO. Po podłączeniu domeny Twoja strona będzie wyświetlać się pod jej adresem. Poniżej przykładowy cennik rejestracji nowej domeny internetowej dla witryny z planem BASIC lub PRO.

Rejestracja nowej domenyPierwszy rokKolejny rok
Domena z rozszerzeniem .PL20 zł118 zł
Domena z rozszerzeniem .COM82 zł108 zł
Domena z rozszerzeniem .EU56 zł58 zł
Domena z rozszerzeniem funkcjonalnym .PL np. .org.pl, .com.pl, .info.pl, .biz.pl, .net.pl, .edu.pl, .auto.pl16 zł70 zł
Domena z rozszerzeniem regionalnym .PL np. .mazury.pl, .wroclaw.pl, .katowice.pl, .waw.pl6 zł30 zł
Domena z rozszerzeniem .ART38 zł99 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2022-06-30. Wszystkie ceny brutto. Aktualne ceny dostępne są po zalogowaniu i po wyszukaniu konkretnej nazwy domeny. Ceny zależą od rozszerzenia domeny i aktualnych promocji.

Porównanie cen u innych Rejestratorów

W wielu serwisach rejestrujących domeny możesz otrzymać domenę internetową nawet za darmo. Zwykle firmy kuszą klientów bardzo atrakcyjną promocją w pierwszym roku użytkowania domeny. Okazuje się jednak, że opłaty za odnowienie domeny w kolejnych latach są bardzo wysokie. Zobacz, że w Najszybszej mamy atrakcyjne ceny w każdym kolejnym roku. Dodatkowo otrzymujesz certyfikat SSL w pakiecie - nie musisz go kupować osobno. W Najszybszej masz najniższe koszty utrzymania domeny przez kolejne lata.

Rejestracja domeny .PLPierwszy rokKolejny rokSSL na rok
Najszybsza.pl20 zł118 zł0 zł
Home.plod 6,15 zł178,35 zł178,35 zł
Domeny.pl12 zł122,99 zł146,37 zł
Nazwa.plod 6,15 zł184,15 zł184,50 zł
AZ.plod 6,15 zł166 zł147,60 zł
Name.com129,40 zł129,40 zł46,20 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2022-08-30. Wszystkie ceny brutto. Ceny promocyjne za pierwszy rok to ceny promocyjne i mogą ulec zmianie.

Co to jest domena internetowa

Domena internetowa to przyjazna dla użytkowników nazwa, pod którą znajduje się Twoja witryna internetowa np. najszybsza.pl. Domena składa się z nazwy głównej i końcówki czyli rozszerzenia. Domena wraz z rozszerzeniem jest niepowtarzalna. Po wpisaniu domeny w pasku przeglądarki wyświetlisz swoją witrynę.

Czy potrzebuję domenę internetową

Twoja witryna budowana w kreatorze Najszybsza jest dostępna pod adresem roboczym w domenie najszybsza.website np. mojacukiernia.najszybsza.website. Możesz ją używać tak długo jak potrzebujesz. Jeżeli chcesz wyświetlać witrynę pod swoją domeną to musisz ją zarejestrować i podłączyć.

Na jaki okres rejestruję domenę

Rejestrujesz domenę na okres 1 roku. Powiadomimy Cię o możliwości i konieczności jej odnowienia na kolejny rok.

Ile kosztuje certyfikat SSL

Certyfikat SSL kosztuje zwykle od 100 do 1000 zł rocznie. W Najszybszej podłączamy i aktywujemy certyfikat SSL za darmo.

Ile kosztuje rejestracja domeny

Koszt zarejestrowania domeny zależy od jej rozszerzenia czyli końcówki. Zobacz cennik w tabeli powyżej.

Ile kosztuje podłączenie domeny do strony

Domenę możesz połączyć z witryną, która ma wykupiony plan BASIC lub PRO. Samo podłączenie domeny nic nie kosztuje, jest w cenie planu.

Mam własną domenę. Czy mogę ją podłączyć?

Jeżeli masz już własną domenę zarejestrowaną u innego rejestratora to oczywiście nie musisz kupować nowej domeny. W planie BASIC lub PRO możesz podłączyć ją do budowanej witryny w kilka minut.

Ile trwa rejestracja i podłączenie nowej domeny?

Bardzo szybko. Po zakupie domeny natychmiast następuje jej rejestracja i aktywacja. Realnie w ciągu kilku minut twoja strona będzie działać pod własną domeną z aktywnym certyfikatem SSL.

Czy mogę zrezygnować z domeny?

Po opłaceniu domeny na rok nie możesz jej zwrócić. Aby zrezygnować z domeny po prostu nie opłacaj jej w kolejnym roku, domena wtedy wróci na rynek sprzedaży domen.

Zamów nową domenę lub podłącz własną domenę do tworzonej strony internetowej!

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl