Własna domena internetowa

Najszybsza to wygodny kreator do tworzenia stron z możliwością podłączenia domeny. Zacznij budować swoją stronę internetową za darmo. Mniej więcej jest gotowa? W każdym momencie możesz połączyć ją z domeną i pokazać światu!

Wygodne zarządzanie domeną

Zarządzasz swoją stroną i domeną w jednym miejscu. Domena zarejestrowana w Najszybszej jest od razu gotowa do współpracy z Twoją witryną. Nie ustawiasz sam rekordów DNS, robimy to automatycznie.

Certyfikat SSL

Dzisiaj już każda strona internetowa powinna mieć certyfikat bezpieczeństwa SSL (HTTPS). Każda strona zbudowana w Najszybszej ma zapewniony SSL. Certyfikat dla domeny aktywujesz jednym kliknięciem.

Cennik nowych domen internetowych

Jeżeli nie masz własnej domeny możesz ją zamówić u nas w atrakcyjnej cenie. Po podłączeniu domeny Twoja strona będzie wyświetlać się pod tym adresem URL. Poniżej przykładowy cennik rejestracji nowej domeny internetowej dla witryny z planem BASIC lub PRO*.

W wielu serwisach możesz otrzymać domenę internetową za darmo, jednak później okazuje się, że opłaty za domenę w kolejnych latach są bardzo wysokie. W Najszybszej mamy atrakcyjne ceny w każdym kolejnym roku.

Rejestracja nowej domenyPierwszy rokKolejny rok
Domena z rozszerzeniem .pl18 zł81 zł
Domena z rozszerzeniem .com72 zł88 zł
Domena z rozszerzeniem .eu50 zł52 zł
Domena z rozszerzeniem funkcjonalnym .pl np. .org.pl, .com.pl, .info.pl, .biz.pl, .net.pl, .edu.pl, .auto.pl15 zł63 zł
Domena z rozszerzeniem regionalnym .pl np. .mazury.pl, .wroclaw.pl, .katowice.pl, .waw.pl6 zł27 zł

*Przykładowy cennik z dnia 2022-03-07. Wszystkie ceny brutto. Aktualne ceny dostępne są po zalogowaniu i po wyszukaniu konkretnej nazwy domeny. Ceny zależą od rozszerzenia domeny i aktualnych promocji.

Masz własną domenę?

Masz własną domenę zarejstrowaną u innego rejestratora? Świetnie! W planie BASIC lub PRO możesz podłączyć ją do budowanej strony internetowej. Aktywacja certyfikatu SSL dla Twojej domeny jest w cenie planu.

Zaloguj się, zamów nową domenę lub podłącz własną domenę do strony!

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl