1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Przejście do nowej wersji Najszybsza 2.0

Przejście do nowej wersji Najszybsza 2.0

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-03-16

Zapraszamy do nowego, nowoczesnego kreatora szybkich stron internetowych. Jeżeli posiadasz strony w poprzedniej wersji to zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

Witryny FREE

Witryny w planie darmowym w wersji 1.0 będą działały do 31 stycznia 2023. Potem zostaną wyłączone. Jeżeli masz witrynę darmową zachęcamy do przeniesienia jej samodzielnie do nowego systemu Najszybsza.pl. Masz sporo czasu aby bez stresu przenieść wszystkie treści. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji stron w nowym systemie.

Witryny PRO

Witryny PRO w wersji 1.0 będą działały do zakończenia terminów subskrypcji. Z właścicielami witryn PRO będziemy kontaktować się w celu bezproblemowego przeniesienia witryn do 2.0.


Jak zalogować się do poprzedniej wersji Najszybsza 1.0?

1. Przejdź na stronę Logowania w Najszybszej.

2. Pod formularzem logowania jest przycisk "Zaloguj się do poprzedniej wersji Najszybsza 1.0". Kliknij w niego.

Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Tworzenie strony internetowej w Kreatorze Najszybsza jest łatwe. Tematy pomocy pomogą Ci skonfigurować witrynę i stworzyć stronę krok po kroku. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl