strzałki szare

Wybierz nowoczesny szablon strony internetowej

Darmowe szablony stron www

Stwórz piękną stronę internetową, która przyciąga uwagę! Wykorzystaj moc Najszybszej i zbuduj świetnej jakości stronę, którą lubią wyszukiwarki.

Zalety szablonów w Najszybszej

Najlepsze jakościowo szablony
Każdy z szablonów osiąga minimum 95-100-100-100 w testach jakościowych Google Lighthouse. Masz pewność, że wyszukiwarki docenią jakość Twojej strony.
Szablony z własnym stylem
Każdej stronie możesz szybko zmienić charakter wybierając kolory z pięknej palety, zmieniając ramki, czcionki czy marginesy. Podmieniając zdjęcia na własne tworzysz swoją unikalną stronę!
Szablony responsywne
Każdy szablon jest responsywny to znaczy, że dobrze wygląda na telefonach, tabletach i komputerach. Tworzysz jedną wersję.
Najszybsze szablony www
Każdy z szablonów stron ładuje się poniżej 1 sekundy i osiąga minimum 95 punktów w testach Google Pagespeed Insights.
Szablony stron AMP
Wszystkie strony w każdym szablonie mają budowę AMP (format Google AMP HTML), która zapewnia im super szybkość i dobry ranking w wyszukiwarkach mobilnych.
Szablony z szybką publikacją
Każdą stronę szablonu możesz dowolnie i szybko zmienić. Wpisujesz swoje treści, podmieniasz zdjęcia, wprowadzasz korekty. Publikujesz w 1 sekundę.
Szablony z prostą budową
Wszystkie strony w szablonach mają prostą budowę. Tworzone są z poziomych sekcji, które możesz przesuwać w górę, dół, kasować, dodawać i kopiować.
Podłączenie domeny
plan PRO
Każdy szablon możesz połączyć z nową lub własną domeną. Certyfikat dla HTTPS otrzymasz za darmo.
Darmowe szablony stron
Szablony są darmowe i możesz je dowolnie wykorzystywać w ramach konta w Najszybsza.pl. Zapewniamy Ci również bezpłatną pomoc przy edycji szablonu.

Szablony stron w standardzie AMP

Szybko, prosto, samodzielnie, za darmo

Każdy szablon strony głównej dostępny jest w planie FREE. Możesz go dowolnie zmieniać. W łatwy sposób dodasz do szablonu dodatkowe strony, sekcje, elementy, jeśli tylko je potrzebujesz. Szablony spełniają standardy AMP na KAŻDYM ekranie!
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: info@najszybsza.pl