1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak dodać wpłaty darowizny na stronie fundacji lub stowarzyszenia

Jak dodać wpłaty darowizny na stronie fundacji lub stowarzyszenia

2021-03-22
Igor Bokun

Prowadzisz fundację lub stowarzyszenie i chcesz dodać do strony internetowej możliwość wpłaty darowizny na cele statutowe? Rozwiązanie musi być wygodne i bezpieczne dla wpłacającego, a Ty masz ograniczony budżet, by zatrudniać do tego zadania kosztownych informatyków. Jako człowiek-orkiestra chcesz tę funkcję wdrożyć szybko, by skupić się na misji swojej działalności.

Dodanie wygodnego i bezpiecznego sposobu na wpłatę pieniędzy na rzecz fundacji lub stowarzyszenia jest podstawową potrzebą większości organizacji, które rozpoczynają działalność, lub chcą poszerzyć jej skalę.

Wpłata poprzez link

Zastosuj te proste zalecenia, a szybko i łatwo zapewnisz możliwość wpłaty darowizny za pomocą przelewu on-line we wszystkich liczących się bankach w Polsce, kartą kredytową oraz BLIKiem.

1. Zarejestruj się u renomowanego dostawcy płatności. Polecamy Przelewy24.pl ze względu na bezpieczeństwo płatności, łatwość rejestracji oraz prostotę dodania funkcji płatności do Twojej strony.

2. Gdy Twoja usługa zostanie aktywowana wykorzystaj tak zwane linki płatnicze. Jest to najprostszy, w pełni bezpieczny sposób dodatnia funkcji płatności on-line na Twojej stronie. Wygeneruj link płatniczy korzystając z zakładki „Usługi” w Twoim panelu transakcyjnym.

Link płatniczy będzie wyglądał tak: https://s.przelewy24.pl/ATp9a3Ggk2Gw

Po jego kliknięciu osoba odwiedzająca Twoją stronę zostanie przeniesiona do systemu płatności. Możesz wygenerować wiele linków płatniczych różniących się kwotami czy tytułami przelewu. Linki płatnicze to wygodne rozwiązanie, które pozwala nawet na stworzenie prostszej funkcjonalności sklepu internetowego na Twojej stronie.

3. Wprowadź wygenerowane w poprzednim kroku linki płatnicze jako elementy Twojej strony. Możesz przykładowo stworzyć sekcję z linkami. Linki możesz sam bardzo łatwo sformatować i nadać im formę przycisków aby były lepiej widoczne i zachęcające do kliknięcia. Możesz dowolnie zmienić ich kolory, zaokrąglenie, czcionki oraz oczywiście teksty i kwoty.

Teraz wystarczy podłączyć wygenerowane linki płatnicze do każdego z przycisków. Zobacz jak może wyglądać Twoja sekcja z płatnościami:

Linki płatnicze działają tak samo jak zwykłe linki, możesz więc kierować odwiedzających Twoją stronę do płatności poprzez link tekstowy czy grafikę.

Najszybsza.pl jest idealnym narzędziem do stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla fundacji lub stowarzyszenia. Dzięki współpracy z właścicielami takich organizacji jak Twoja wiemy, jak spiętrzenie z pozoru drobnych przeszkód może całkiem zniechęcić do uruchomienia witryny internetowej. Z nami zbudujesz swoją stronę najłatwiej i najszybciej!

Jeśli potrzebujesz wsparcia w uruchomieniu funkcjonalności wpłaty darowizny, napisz do nas, a nasz zespół pomoże Ci przejść sprawnie przez cały proces. Ty zajmij się swoją organizacją, a my pomożemy Ci stworzyć najlepszą stronę.

To był wartościowy artykuł? Udostępnij go proszę - wiele fundacji i stowarzyszeń nie wie jak rozwiązać wyzwanie wpłaty darowizny i możesz im w tym pomóc.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron www i sklepów internetowych. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych serwisów ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl