1. Strona główna
  2. Blog
  3. Strona internetowa dla fundacji lub stowarzyszenia

Strona internetowa dla fundacji lub stowarzyszenia

2021-04-03
Igor Bokun

Startujesz z fundacją lub stowarzyszeniem? Z każdym dniem piętrzą się nowe bariery i trudności natury administracyjnej czy technicznej? A przecież chcesz zacząć działać - prowadzić misję statutową, a nie poświęcać większość swojego czasu na nieproduktywne czynności poboczne!

Współpracujemy z takimi organizacjami, jak Twoja, pomagając stworzyć profesjonalne strony internetowe. Dzięki rozmowom z właścicielami takich organizacji jak Twoja wiemy, jak spiętrzenie z pozoru drobnych przeszkód może całkiem zniechęcić do uruchomienia witryny internetowej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy więc wskazówki, dzięki którym budowa twojej strony internetowej będzie łatwa, strona nie będzie Cię kosztować majątku i co najważniejsze będzie silnym wsparciem misji Twojej organizacji.

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu

Strona www Twojej fundacji lub stowarzyszenia wymaga sprawnego połączenia wielu narzędzi.

Domena

Podstawą fundacji czy stowarzyszenia jest nazwa, marka. Chcesz, by ludzie kojarzyli realizowaną przez Ciebie misję z konkretną nazwą. W internecie taką właśnie podstawą jest domena. Potrzebujesz domeny dla swojej organizacji, np. BudujemyMarzenia.pl.

Szablon strony

Teraz pora na szatę graficzną Twojej strony. Jeśli jesteś na początku drogi, to często masz ograniczony budżet. Zlecenie zaprojektowania szaty graficznej profesjonalnej agencji może wykraczać poza Twoje możliwości. Nie przejmuj się, specjalnie w tym celu zostały opracowane gotowe szablony graficzne stron. Możesz wybrać odpowiadający Ci szablon i bardzo łatwo dostosować go do Twoich konkretnych potrzeb oraz estetyki.

Kreator i edytor stron

Kreator stron, to narzędzie, dzięki któremu osoba nieposiadająca wiedzy technicznej może stworzyć ładną i funkcjonalną stronę internetową. Twoja przygoda nigdy nie kończy się na pierwszej wersji strony - będziesz ją rozbudowywać. Dlatego dobry kreator powinien zapewnić Ci również możliwość wygodnej edycji strony - dodawania nowych podstron, wpisów aktualności lub bloga czy drobnych zmian redakcyjnych.

Bezpieczny hosting

Gdy strona będzie gotowa, trzeba ją umieścić "gdzieś w Sieci". Potrzebna jest usługa hostingu, dzięki której nie martwisz się o serwer czy łącza internetowe. Bezpieczny hosting zapewni Ci również sporządzanie kopii bezpieczeństwa Twojej strony. Bezpieczny hosting, to gwarancja, że strona Twojej organizacji zawsze będzie dostępna.

Blog

Fundacje i stowarzyszenia często zaczynają od strony - wizytówki, zapewniającej podstawowe informacje o misji. Z biegiem czas pojawia się potrzeba zamieszania aktualności oraz innych merytorycznych wpisów. Funkcja bloga to wygodne rozwiązanie dla tego typu treści.

Wpłaty darowizny

Możliwość łatwego i bezpiecznego wpłacania darowizny na konto Twojej organizacji jest niezwykle ważna. Odpowiednie rozwiązanie pozwoli Ci docierać do dużej ilości odbiorców i umożliwiać im bezpieczne realizowanie wpłat.

Jak to ogarnąć?

Jeśli nie masz doświadczenia w tych zagadnieniach, możesz niepotrzebnie rozproszyć swoje i tak skromne zasoby nawiązując współpracę z wieloma firmami. Jeśli z kolei wybierzesz jedną firmę, która zajmie się kompleksowo całością, ale która realizuje Twoje potrzeby poprzez swoich pracowników, sporo zapłacisz - nie tylko na początku, ale również później - przy każdej zmianie strony. Informatyk, jeden z najlepiej opłacanych zawodów, będzie opłacany przez Ciebie. Nie przejmuj się. Zebraliśmy wszystkie opisane wcześniej funkcje i zautomatyzowaliśmy czynności, które tradycyjne firmy wykonują ręcznie zatrudniając informatyków i projektantów. Możesz stworzyć świetną stronę w niedostępnym wcześniej, niskim budżecie - wszystko, co potrzebujesz.

Wpłaty na rzecz fundacji

Możliwość bezpiecznej realizacji wpłat darowizny na cele Twojej organizacji jest kluczową funkcją, która dawniej wymagała zaangażowania kosztownego zespołu informatyków. U nas fundacja czy stowarzyszenie uruchomią taką usługę bardzo szybko. Naszym partnerem w zakresie obsługi płatności jest serwis Przelewy24.pl zapewniający korzystne warunki oraz najwyższe bezpieczeństwo płatności. Podpisanie umowy pomiędzy Przelewy24, a Twoją organizacją przebiega sprawnie, opłaty są umiarkowane, a wsparcie techniczne jest na wysokim poziomie. Co najważniejsze, korzystając z Przelewy24 w parę minut uruchomisz możliwość wpłaty darowizny na Twojej stronie.

Dowiedz się więcej: Jak dodać wpłaty darowizny na stronie internetowej

Wsparcie ekstra

Mimo, że Najszybsza to nowoczesny kreator stron, wiemy jak ważna jest rola kontaktu osobistego i profesjonalnego wsparcia technicznego. Nasz zespół szybko odpowie na Twoje pytania i zapewni Ci niezbędną asystę. Jeśli chodzi o wsparcie poszliśmy o krok dalej. Do każdego planu PRO dodaliśmy GRATIS dwie godziny osobistego DODATKOWEGO wsparcia:

  • Jeśli utknąłeś na etapie tworzenia strony, nasz projektant pomoże Ci przełożyć Twoją wizję na funkcjonalną witrynę.
  • Chcesz wyeksponować swoją działalność w wyszukiwarkach, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy co należy zrobić, by klienci znajdowali Twoją stronę.
  • Gubisz się w konfiguracji usług zewnętrznych? Nie stresuj się, pomożemy skonfigurować wszystko w jedną zgraną całość.

Darmowa strona dla fundacji i stowarzyszenia

Jeśli zaczynasz z mocno ograniczonym budżetem, możesz skorzystać z planu FREE i zbudować swoją stronę całkowicie za darmo. Strona będzie dostępna w sieci w adresie najszybsza.site, np. MojaFundacja.najszybsza.site.  Gdy zdecydujesz się na plan PRO, będziesz mógł podłączyć własną domenę lub zarejestrować nową. W każdym momencie możesz przejść na plan BASIC lub PRO.

Dowiedz się więcej: Domeny

Potencjał rozwoju

Zapewniamy fundacjom i stowarzyszeniem łatwe uruchomienie strony internetowej. W planie FREE dostajesz narzędzia całkowicie bezpłatnie oszczędzając pieniądze, a dzięki odpowiedniemu doborowi pakietu zaoszczędzisz również mnóstwo czasu mając wszystkie ważne komponenty strony w jednym miejscu. Świetnie wyglądającą stronę wizytówkę fundacji czy stowarzyszenia zbudujesz całkowicie za darmo w jedno popołudnie.

Nasz zespół zna polskie realia, dzięki temu masz wsparcie we wszystkich obszarach rozwoju.

Załóż darmowe konto i spróbuj zbudować stronę już dziś!

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl