1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak zbudować aplikację PWA?

Jak zbudować aplikację PWA?

2020-06-13
Joanna Saternus

Zbudowanie PWA (ang. Progressive Web App) czyli progresywnej aplikacji internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

Budując swoją stronę internetową w kreatorze stron Najszybsza automatycznie tworzona jest aplikacja PWA. Wystarczy zaznaczyć w ustawieniach witryny, że chcesz aby aplikacja PWA była aktywna. Teraz twoja strona może zachowywać się tak jak standardowa aplikacja np. ze sklepu Google Play. Możesz ją zainstalować na pulpicie telefonu (ma własną ikonę) lub komputera, jest super szybka i jest dostępna nawet przy bardzo słabym połączeniu internetowym.

Gdy Twoja strona będzie już gotowa możesz wykupić plan PRO z dostępem do wszystkich funkcji m.in. podłączenia własnej domeny oraz uruchomienia funkcji aplikacji internetowej PWA.

Czy można połączyć AMP i PWA? Oczywiście, w kreatorze stron internetowych Najszybsza jest to automatyczne! Jedno kliknięcie i Twoja witryna AMP może mieć wszystkie parametry progresywnej aplikacji internetowej PWA.

Zdjęcie: William Hook (Unsplash)

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl