KREATOR
PWA

Jak zbudować aplikację PWA?

2020-06-13

Zbudowanie PWA (ang. Progressive Web App) czyli progresywnej aplikacji internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

Budując swoją stronę internetową w kreatorze stron Najszybsza automatycznie tworzona jest aplikacja PWA. Wystarczy zaznaczyć w ustawieniach witryny, że chcesz aby aplikacja PWA była aktywna. Teraz twoja strona może zachowywać się tak jak standardowa aplikacja np. ze sklepu Google Play. Możesz ją zainstalować na pulpicie telefonu (ma własną ikonę) lub komputera, jest super szybka i jest dostępna nawet przy bardzo słabym połączeniu internetowym.

Funkcja aplikacji PWA dostępna jest w planie PRO.

Gdy Twoja strona będzie już gotowa możesz wykupić plan PRO z dostępem do wszystkich funkcji m.in. podłączenia własnej domeny oraz uruchomienia funkcji aplikacji internetowej PWA.

Czy można połączyć AMP i PWA? Oczywiście, w kreatorze stron internetowych Najszybsza jest to automatyczne! Jedno kliknięcie i Twoja witryna AMP może mieć wszystkie parametry progresywnej aplikacji internetowej PWA.

Zdjęcie: William Hook (Unsplash)

ZACZNIJ ZA DARMO
Znasz kogoś, kto szuka kreatora stron www? Udostępnij mu wpis. Dziękujemy!

Zbuduj stronę internetową

Zbuduj stronę internetową dla siebie lub swojej firmy. Szybko, łatwo, samodzielnie. Stronę z najlepszymi parametrami jakościowymi dla wyszukiwarek. Na każdy ekran.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: info@najszybsza.pl