1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kreator, który jak żaden inny dba o pozycję twojej strony

Kreator, który jak żaden inny dba o pozycję twojej strony

2021-01-07
Igor Bokun

Najszybsza dba o pozycję twojej strony w Google jak żaden inny kreator!

Kto by nie chciał, by jego strona internetowa pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google? Jest to dzisiaj kwestia życia albo śmierci przedsięwzięć on-line.

My o tym wiemy i dlatego dbamy o Twoją stronę w sposób wyjątkowy. Prawdopodobnie żaden inny kreator stron nie zapewni Ci tej witalnej funkcji na takim poziomie.

Nie musisz wiedzieć jak to robimy - Twoim priorytetem jest własny biznes promowany w Sieci, ale jeśli chcesz, oto szczegóły. Strona, którą tworzysz w Najszybsza.pl jest w standardzie AMP polecanym przez Google dla stron internetowych. Twoja strona nie jest już zwykłą stroną HTML, a stroną AMPHTML, dodatkowo ten nowoczesny wynikowy kod opracowany przez Google optymalizujemy za pomocą narzędzia AMPOptimizer - wyciskając z niego absolutnie wszystko.

Dlaczego to takie istotne dla Ciebie? Już w tym roku Google wprowadzi do swojego algorytmu wyniki testów jakościowych i wydajnościowych stron. Weźmie on pod uwagę parametry nazwane Core Web Vitals. Twoja strona wykonana w Najszybsza.pl osiąga absolutnie rewelacyjne wyniki dla Core Web Vitals, a przez to będzie preferowana przez Google’a i lepiej pozycjonowana.

Jako że znamy moc kreatora, nasze własne strony są w nim stworzone, a efekty pokazuje wynik Google Lighthouse - narzędzia do pomiaru jakości stron internetowych. Najszybsza.pl osiąga najwyższe wyniki 99-100% w tych testach Google Lighthouse!

wyniki tstu google lighthouse<br>

Czy znasz inną stronę, która ma takie wyniki, lub zbliża się do nich? To dzięki temu nasza i Twoja strona są preferowane przez Google.

Budowa strony w kreatorze nie musi powodować słabej jakości kodu. Wręcz przeciwnie, w Najszybsza.pl uważamy, że jakość generowanego kodu, a tym samym pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania to dziś priorytet.

Nie masz jeszcze strony? Nie buduj strony kiepskiej jakości. Postaw na kompetentnego partnera. Masz już stronę? Sprawdź jej jakość w Google Lighthouse. Jeśli będzie niezadowalająca wróć do nas i zbuduj dobrą, szybką stronę.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl