1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kreator, który jak żaden inny dba o pozycję twojej strony

Kreator, który jak żaden inny dba o pozycję twojej strony

2021-01-07
Igor Bokun

Najszybsza dba o pozycję twojej strony w Google jak żaden inny kreator!

Kto by nie chciał, by jego strona internetowa pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google? Jest to dzisiaj kwestia życia albo śmierci przedsięwzięć on-line.

My o tym wiemy i dlatego dbamy o Twoją stronę w sposób wyjątkowy. Prawdopodobnie żaden inny kreator stron nie zapewni Ci tej witalnej funkcji na takim poziomie.

Nie musisz wiedzieć jak to robimy - Twoim priorytetem jest własny biznes promowany w Sieci, ale jeśli chcesz, oto szczegóły. Strona, którą tworzysz w Najszybsza.pl jest w standardzie AMP polecanym przez Google dla stron internetowych. Twoja strona nie jest już zwykłą stroną HTML, a stroną AMPHTML, dodatkowo ten nowoczesny wynikowy kod opracowany przez Google optymalizujemy za pomocą narzędzia AMPOptimizer - wyciskając z niego absolutnie wszystko.

Dlaczego to takie istotne dla Ciebie? Już w tym roku Google wprowadzi do swojego algorytmu wyniki testów jakościowych i wydajnościowych stron. Weźmie on pod uwagę parametry nazwane Core Web Vitals. Twoja strona wykonana w Najszybsza.pl osiąga absolutnie rewelacyjne wyniki dla Core Web Vitals, a przez to będzie preferowana przez Google’a i lepiej pozycjonowana.

Jako że znamy moc kreatora, nasze własne strony są w nim stworzone, a efekty pokazuje wynik Google Lighthouse - narzędzia do pomiaru jakości stron internetowych. Najszybsza.pl osiąga najwyższe wyniki 99-100% w tych testach Google Lighthouse!

wyniki tstu google lighthouse<br>

Czy znasz inną stronę, która ma takie wyniki, lub zbliża się do nich? To dzięki temu nasza i Twoja strona są preferowane przez Google.

Budowa strony w kreatorze nie musi powodować słabej jakości kodu. Wręcz przeciwnie, w Najszybsza.pl uważamy, że jakość generowanego kodu, a tym samym pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania to dziś priorytet.

Nie masz jeszcze strony? Nie buduj strony kiepskiej jakości. Postaw na kompetentnego partnera. Masz już stronę? Sprawdź jej jakość w Google Lighthouse. Jeśli będzie niezadowalająca wróć do nas i zbuduj dobrą, szybką stronę.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych i stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl