1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kreator stron mobilnych AMP

Kreator stron mobilnych AMP

2020-06-16
Joanna Saternus

Szukasz prostego kreatora przyspieszonych stron mobilnych AMP? Nasz kreator to najszybsze narzędzie do tworzenia przyspieszonych stron internetowych w formacie Google AMP HTML.

W kreatorze Najszybsza.pl budujesz tylko JEDNĄ wersję witryny, która jest dostosowana do wszystkich rozmiarów ekranów: telefonów, tabletów, laptopów, komputerów. Nie martwisz się o to czy Twoja strona dobrze się wyświetli na komórce. Będzie na pewno! Budujesz stronę MOBILNĄ, która wyświetla się doskonale również na dużych ekranach. Strony bardzo dobrze wyglądają: elementy są prawidłowo przesunięte, światła i odstępy ładnie skomponowane, czcionki wyskalowane tak aby były czytelne, linki są wygodne w nawigacji. Dzięki prostej i nowoczesnej budowie Twoje strony mają tę samą treść i te same funkcje na telefonie, tablecie, komputerze.

Kreator stron mobilnych

Posiadanie internetowej strony mobilnej jest bardzo ważne bo obecnie już prawie połowa ruchu w Internecie odbywa się na telefonach. Tak więc Twoja strona powinna być przystosowana do telefonów czyli powinna być mobilna. Od marca 2021 roku Google usunie z indeksu strony, które nie mają wersji mobilnej więc musisz mieć taką stronę aby być obecnym w wyszukiwarce.

Kreator stron mobilnych Najszybsza jest wygodny bo tworzysz jedną wersję a ona automatycznie jest mobilna, responsywna, dostosowana do każdego ekranu.

Dowiedz się więcej: Aktualizacja indeksu Google 2021.

Kreator stron responsywnych

W kreatorze Najszybsza budujesz jedną wersję strony, nazywamy tę stronę responsywną, o płynnym układzie, który automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu. Nie projektujesz dwóch wersji tylko jedną! To wielka oszczędność czasu i ... nerwów.

Kreator jest prosty w obsłudze, aby zobaczyć jak strona wygląda na telefonach przesuwasz suwak szerokości ekranu w lewo bądź w prawo, patrzysz jak zachowują się elementy i w każdej chwili możesz dostosować ich wygląd do swoich wymagań np. zmienić marginesy czy wielkość czcionki.

Kreator super szybkich stron www

Dodatkowo strona zbudowana w kreatorze stron mobilnych będzie równie szybka na telefonach jak i na komputerach. Na pewno nie chcesz aby odwiedzający Twoją stronę czekali aż się załaduje, prawda? I zanim się załaduje zrezygnowali, wyszli i nigdy nie wrócili. Tak się dzieje, jeśli strona jest powolna. Jeśli trzeba czekać na załadowanie strony ponad 10 sekund większość odwiedzających po prostu opuszcza tę stronę i nigdy nie wraca.

Strony zbudowane w Najszybsza.pl są najszybszymi stronami internetowymi jakie możesz stworzyć w kreatorze.

Twoja strona będzie MOBILNA, co więcej będzie przyspieszoną stroną mobilną AMP.

Kreator świetnych jakościowo stron

Najszybsza.pl to pierwszy polski kreator przyspieszonych stron internetowych AMP. Strony zbudowane w naszym kreatorze mają świetne parametry jakościowe Google Lighthouse, co jest rzadkością przy stronach budowanych w kreatorach dostępnych na rynku.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych i stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl