1. Strona główna
  2. Blog
  3. Kreator stron mobilnych AMP

Kreator stron mobilnych AMP

2020-06-16
Joanna Saternus

Szukasz prostego kreatora przyspieszonych stron mobilnych AMP? Nasz kreator to najszybsze narzędzie do tworzenia przyspieszonych stron internetowych w formacie Google AMP HTML.

W kreatorze Najszybsza.pl budujesz tylko JEDNĄ wersję witryny, która jest dostosowana do wszystkich rozmiarów ekranów: telefonów, tabletów, laptopów, komputerów. Nie martwisz się o to czy Twoja strona dobrze się wyświetli na komórce. Będzie na pewno! Budujesz stronę MOBILNĄ, która wyświetla się doskonale również na dużych ekranach. Strony bardzo dobrze wyglądają: elementy są prawidłowo przesunięte, światła i odstępy ładnie skomponowane, czcionki wyskalowane tak aby były czytelne, linki są wygodne w nawigacji. Dzięki prostej i nowoczesnej budowie Twoje strony mają tę samą treść i te same funkcje na telefonie, tablecie, komputerze.

Kreator stron mobilnych

Posiadanie internetowej strony mobilnej jest bardzo ważne bo obecnie już prawie połowa ruchu w Internecie odbywa się na telefonach. Tak więc Twoja strona powinna być przystosowana do telefonów czyli powinna być mobilna. Od marca 2021 roku Google usunie z indeksu strony, które nie mają wersji mobilnej więc musisz mieć taką stronę aby być obecnym w wyszukiwarce.

Kreator stron mobilnych Najszybsza jest wygodny bo tworzysz jedną wersję a ona automatycznie jest mobilna, responsywna, dostosowana do każdego ekranu.

Dowiedz się więcej: Aktualizacja indeksu Google 2021.

Kreator stron responsywnych

W kreatorze Najszybsza budujesz jedną wersję strony, nazywamy tę stronę responsywną, o płynnym układzie, który automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu. Nie projektujesz dwóch wersji tylko jedną! To wielka oszczędność czasu i ... nerwów.

Kreator jest prosty w obsłudze, aby zobaczyć jak strona wygląda na telefonach przesuwasz suwak szerokości ekranu w lewo bądź w prawo, patrzysz jak zachowują się elementy i w każdej chwili możesz dostosować ich wygląd do swoich wymagań np. zmienić marginesy czy wielkość czcionki.

Kreator super szybkich stron www

Dodatkowo strona zbudowana w kreatorze stron mobilnych będzie równie szybka na telefonach jak i na komputerach. Na pewno nie chcesz aby odwiedzający Twoją stronę czekali aż się załaduje, prawda? I zanim się załaduje zrezygnowali, wyszli i nigdy nie wrócili. Tak się dzieje, jeśli strona jest powolna. Jeśli trzeba czekać na załadowanie strony ponad 10 sekund większość odwiedzających po prostu opuszcza tę stronę i nigdy nie wraca.

Strony zbudowane w Najszybsza.pl są najszybszymi stronami internetowymi jakie możesz stworzyć w kreatorze.

Twoja strona będzie MOBILNA, co więcej będzie przyspieszoną stroną mobilną AMP.

Kreator świetnych jakościowo stron

Najszybsza.pl to pierwszy polski kreator przyspieszonych stron internetowych AMP. Strony zbudowane w naszym kreatorze mają świetne parametry jakościowe Google Lighthouse, co jest rzadkością przy stronach budowanych w kreatorach dostępnych na rynku.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl