KREATOR
AMP

Kreator stron mobilnych AMP

2020-06-16
Joanna Saternus

Szukasz prostego kreatora przyspieszonych stron mobilnych AMP?

Nasz kreator to najszybsze narzędzie do tworzenia przyspieszonych stron internetowych w formacie Google AMP HTML.

W kreatorze Najszybsza.pl budujesz tylko JEDNĄ wersję witryny, która jest dostosowana do wszystkich rozmiarów ekranów: telefonów, tabletów, laptopów, komputerów. Nie martwisz się o to czy Twoja strona dobrze się wyświetli na komórce. Będzie na pewno! Budujesz stronę MOBILNĄ, która wyświetla się doskonale również na dużych ekranach. Strony bardzo dobrze wyglądają: elementy są prawidłowo przesunięte, światła i odstępy ładnie skomponowane, czcionki wyskalowane tak aby były czytelne, linki są wygodne w nawigacji. Dzięki prostej i nowoczesnej budowie Twoje strony mają tę samą treść i te same funkcje na telefonie, komputerze czy tablecie.

Strony mobilne
Posiadanie internetowej strony mobilnej jest bardzo ważne bo obecnie już prawie połowa ruchu w Internecie odbywa się na telefonach. Tak więc Twoja strona powinna być przystosowana do telefonów czyli powinna być mobilna. Od marca 2021 roku Google usunie z indeksu strony, które nie mają wersji mobilnej więc musisz mieć taką stronę aby być obecnym w wyszukiwarce.

Strony responsywne
W kreatorze Najszybsza budujesz bardzo szybko jedną wersję strony, nazywamy tę stronę responsywną, o płynnym układzie, który automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu. Nie projektujesz dwóch wersji tylko jedną! To wielka oszczędność czasu i ... nerwów.

Kreator jest prosty w obsłudze, aby zobaczyć jak strona wygląda na telefonach przesuwasz suwak szerokości ekranu w lewo bądź w prawo, patrzysz jak zachowują się elementy i w każdej chwili możesz dostosować ich wygląd do swoich wymagań np. zmienić marginesy czy wielkość czcionki.

Strony szybkie
Dodatkowo strona zbudowana w kreatorze stron mobilnych będzie równie szybka na telefonach jak i na komputerach. Nie chcesz aby odwiedzający Twoją stronę czekali aż się załaduje, prawda? I zanim się załaduje zrezygnowali, wyszli. Tak się dzieje, jeśli strona nie jest szybka. Jeśli trzeba czekać na załadowanie strony ponad 10 sekund większość odwiedzających po prostu opuszcza tę stronę.

Strony zbudowane w Najszybsza.pl są najszybszymi stronami internetowymi jakie możesz stworzyć w kreatorze. Zadbaliśmy o to na kilka sposobów.

Twoja strona będzie MOBILNA, co więcej będzie przyspieszoną stroną mobilną AMP.

Najszybsza.pl to pierwszy polski kreator przyspieszonych stron internetowych AMP. Strony zbudowane w naszym kreatorze mają świetne parametry jakościowe, co jest rzadkością przy stronach budowanych w kreatorach dostępnych na rynku.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora stron www? Udostępnij mu wpis. Dziękujemy!

Zbuduj stronę internetową

Zbuduj stronę internetową dla siebie lub swojej firmy. Szybko, łatwo, samodzielnie. Stronę z najlepszymi parametrami jakościowymi dla wyszukiwarek. Na każdy ekran.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: info@najszybsza.pl