1. Strona główna
  2. Blog
  3. Wizytówka internetowa - przyspieszona strona AMP

Wizytówka internetowa - przyspieszona strona AMP

2022-04-16
Joanna Saternus
wizytówka internetowa przyspieszona strona  amp

Potrzebujesz prostą ale nowoczesną stronę internetową obecną w wyszukiwarce Google? Nie masz czasu na projektowanie wielu stron, szukanie hostingu dla nich? Usługa wizytówki internetowej jest dla Ciebie!

W planie BASIC masz wszystko co niezbędne do opublikowania prostej strony-wizytówki w Internecie.

  • hosting strony wliczony w cenę
  • certyfikat SSL - bezpieczny adres HTTPS wliczony w cenę
  • optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki Google - wszystkie niezbędne ustawienia
  • możliwość podłączenia własnej domeny lub zakup nowej

Zobacz: Cennik usług

Szablon wizytówki internetowej - jak może wyglądać Twoja strona?

Na początku wybierzesz szablon, który Ci się podoba. To nie znaczy, że Twoja strona będzie wyglądać identycznie jak szablon. Szablon możesz dostosować do swoich wymagań: zmienić czcionki, kolory, załadować swoje zdjęcia, podmienić teksty. Możesz uzupełnić projekt o swoje sekcje np. mapę Google. Twoja strona na pewno będzie unikalna!

Zobacz: Szablony stron internetowych

wizytówki internetowe przykłady
wizytówki internetowe przykłady<br>

Zalety strony wizytówki internetowej tworzonej w kreatorze

Strona wizytówka to prosta strona internetowa dla osób, które obsługują swoich klientów poza Internetem ale potrzebują stronę kontaktową, tzw. wizytówkę firmy. Strona stworzona w kreatorze Najszybsza będzie nowoczesna, dostosowana do komórek, szybka i ładna. Na stronie mogą być informacje o Tobie lub Twojej firmie. Możesz umieścić mapę Google z pokazaną lokalizacją Twojej firmy. Wszystko dobrze zaprezentowane i zachęcające do kontaktu. Dzięki stronie www będziesz obecny w Google i pozyskasz nowych klientów.

Samodzielna edycja wizytówki

Na rynku jest sporo ofert tworzenia wizytówki strony internetowej, jednak zwykle są to usługi samego utworzenia i umieszczenia na serwerze, bez możliwości późniejszych edycji i zmian. Chcąc edytować stronę za każdą zmianę musisz dodatkowo zapłacić. W kreatorze Najszybsza jest inaczej - masz pełną kontrolę nad swoją stroną w dowolnym momencie. Logujesz się do kreatora i zmieniasz te informacje, które chcesz. Edycja strony jest błyskawiczna. Masz dostęp do projektu przez wygodny kreator, w którym zarządzasz swoją treścią (system CMS). Możesz zmieniać stronę i informacje na niej tak jak chcesz, kiedy chcesz. Zmiany na stronie publikujesz w sekundę. Twoja strona www jest zawsze aktualna!

Przyspieszona strona internetowa AMP

W planie PRO możesz pójść o krok dalej i zamienić standardową stronę HTML na przyspieszoną stronę internetową AMP. To nowoczesny format tworzony i polecany przez Google dla stron mobilnych. Twoja strona internetowa AMP będzie wyglądać tak samo jak jej wersja HTML i będzie działać doskonale na każdym ekranie.

Rozbudowa strony

Potrzebujesz czegoś więcej? Jeżeli wizytówka to za mało możesz samodzielnie rozbudować stronę o dowolną liczbę podstron i zbudować w prosty sposób większą witrynę. Możesz dodać na przykład osobną stronę z kontaktem, galerią projektów itp. Możesz również pisać bloga z aktualnościami. Witryna może rosnąć wraz z Twoimi potrzebami. 

Wersje językowe strony wizytówki

Nawet jeśli masz jedną stronę internetową to możesz utworzyć dla niej wersje językowe np. wersję angielską, francuską. W kreatorze Najszybsza łatwo zbudujesz witrynę wielojęzykową. Dzięki temu klienci zagraniczni będą mogli przeczytać informacje o Twojej firmie w ich języku.

Wizytówka internetowa to minimum informacji jakie możesz pokazać swoim Klientom w Internecie. To bardzo wygodna forma strony internetowej, którą stworzysz sam, będziesz mieć pełną kontrolę nad nią, a w przyszłości, jeśli zechcesz, będziesz mógł rozbudować o bloga czy dodatkowe strony. W kreatorze Najszybsza zbudujesz ją SZYBKO i będzie automatycznie przystosowana do różnych ekranów (telefonu, tabletu, komputera) i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl