1. Strona główna
  2. Blog
  3. Wizytówka internetowa - przyspieszona strona AMP

Wizytówka internetowa - przyspieszona strona AMP

2022-04-16
Joanna Saternus

Potrzebujesz prostą ale nowoczesną stronę internetową obecną w wyszukiwarce Google? Nie masz czasu na projektowanie wielu stron, szukanie hostingu dla nich? Usługa wizytówki internetowej jest dla Ciebie!

W planie BASIC masz wszystko co niezbędne do opublikowania prostej strony-wizytówki w Internecie.

  • hosting strony wliczony w cenę
  • certyfikat SSL - bezpieczny adres HTTPS wliczony w cenę
  • optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki Google - wszystkie niezbędne ustawienia
  • możliwość podłączenia własnej domeny lub zakup nowej

Zobacz: Cennik usług

Szablon wizytówki internetowej - jak może wyglądać Twoja strona?

Na początku wybierzesz szablon, który Ci się podoba. To nie znaczy, że Twoja strona będzie wyglądać identycznie jak szablon. Szablon możesz dostosować do swoich wymagań: zmienić czcionki, kolory, załadować swoje zdjęcia, podmienić teksty. Możesz uzupełnić projekt o swoje sekcje np. mapę Google. Twoja strona na pewno będzie unikalna!

Zobacz: Szablony stron internetowych

wizytówki internetowe przykłady<br>

Zalety strony wizytówki internetowej tworzonej w kreatorze

Strona wizytówka to prosta strona internetowa dla osób, które obsługują swoich klientów poza Internetem ale potrzebują stronę kontaktową, tzw. wizytówkę firmy. Strona stworzona w kreatorze Najszybsza będzie nowoczesna, dostosowana do komórek, szybka i ładna. Na stronie mogą być informacje o Tobie lub Twojej firmie. Możesz umieścić mapę Google z pokazaną lokalizacją Twojej firmy. Wszystko dobrze zaprezentowane i zachęcające do kontaktu. Dzięki stronie www będziesz obecny w Google i pozyskasz nowych klientów.

Samodzielna edycja wizytówki

Na rynku jest sporo ofert tworzenia wizytówki strony internetowej, jednak zwykle są to usługi samego utworzenia i umieszczenia na serwerze, bez możliwości późniejszych edycji i zmian. Chcąc edytować stronę za każdą zmianę musisz dodatkowo zapłacić. W kreatorze Najszybsza jest inaczej - masz pełną kontrolę nad swoją stroną w dowolnym momencie. Logujesz się do kreatora i zmieniasz te informacje, które chcesz. Edycja strony jest błyskawiczna. Masz dostęp do projektu przez wygodny kreator, w którym zarządzasz swoją treścią (system CMS). Możesz zmieniać stronę i informacje na niej tak jak chcesz, kiedy chcesz. Zmiany na stronie publikujesz w sekundę. Twoja strona www jest zawsze aktualna!

Przyspieszona strona internetowa AMP

W planie PRO możesz pójść o krok dalej i zamienić standardową stronę HTML na przyspieszoną stronę internetową AMP. To nowoczesny format tworzony i polecany przez Google dla stron mobilnych. Twoja strona internetowa AMP będzie wyglądać tak samo jak jej wersja HTML i będzie działać doskonale na każdym ekranie.

Rozbudowa strony

Potrzebujesz czegoś więcej? Jeżeli wizytówka to za mało możesz samodzielnie rozbudować stronę o dowolną liczbę podstron i zbudować w prosty sposób większą witrynę. Możesz dodać na przykład osobną stronę z kontaktem, galerią projektów itp. Możesz również pisać bloga z aktualnościami. Witryna może rosnąć wraz z Twoimi potrzebami. 

Wersje językowe strony wizytówki

Nawet jeśli masz jedną stronę internetową to możesz utworzyć dla niej wersje językowe np. wersję angielską, francuską. W kreatorze Najszybsza łatwo zbudujesz witrynę wielojęzykową. Dzięki temu klienci zagraniczni będą mogli przeczytać informacje o Twojej firmie w ich języku.

Wizytówka internetowa to minimum informacji jakie możesz pokazać swoim Klientom w Internecie. To bardzo wygodna forma strony internetowej, którą stworzysz sam, będziesz mieć pełną kontrolę nad nią, a w przyszłości, jeśli zechcesz, będziesz mógł rozbudować o bloga czy dodatkowe strony. W kreatorze Najszybsza zbudujesz ją SZYBKO i będzie automatycznie przystosowana do różnych ekranów (telefonu, tabletu, komputera) i zoptymalizowana pod wyszukiwarki.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl