1. Strona główna
  2. Blog
  3. Zalety wizytówki internetowej stworzonej w kreatorze Najszybsza

Zalety wizytówki internetowej stworzonej w kreatorze Najszybsza

2021-04-16
Joanna Saternus

W kreatorze stron www Najszybsza.pl możesz zrobić stronę wizytówkę dla siebie lub swojej firmy. Prosto, szybko i niewielkim kosztem.

Strona internetowa to ważny element wizerunku w Internecie. Dzisiaj każda firma lub niezależny przedsiębiorca powinien ją mieć. Nawet jeśli skupiasz się tylko na działalności stacjonarnej warto być obecnym w Sieci. Po pierwsze, dobrze pokazać komuś, że nie zostałeś mentalnie w XX wieku, jesteś przedsiębiorczy i otwarty na nowości. Po drugie, co ważniejsze dla Twojego biznesu, możesz zdobyć nowych klientów. Ludzie szukają w Sieci firm, usług i produktów, jeśli będziesz mieć swoją stronę internetową klienci lub potencjalni partnerzy trafią do Ciebie.

Na początek własna wizytówka internetowa.

Dlaczego? Ponieważ to najprostsza forma prezentacji dla firmy. Jeśli przeraża Cię tworzenie rozbudowanej strony internetowej, nie masz na to czasu, nie masz pomysłu jak ma wyglądać to jedna prosta strona internetowa tzw. wizytówka jest idealna dla Ciebie.

Nowoczesna, nowa wizytówka to również świetne rozwiązanie dla osób, które już mają stronę internetową ale jest ona przestarzała, niewygodna, długo się ładuje, nie jest dostosowana do komórek, ogólnie, taka, którą wolimy się nie chwalić ;)

Masz stronę Fanpage na Facebooku? To nie to samo. Fanpage skierowany jest do użytkowników, którzy już wiedzą o Twojej firmie. Strona internetowa jest dla każdego, przede wszystkim dla nowych klientów, którzy mogą trafić do Ciebie przez wyszukiwarkę np. Google. Jeżeli jesteś aktywny na FB nic nie stoi na przeszkodzie aby na stronie internetowej umieścić link do swojego Fanpage'a.

Zalety wizytówki internetowej zbudowanej w kreatorze stron

Wizytówka internetowa zbudowana w kreatorze stron Najszybsza ma same zalety!

Bardzo często firmy tworzące wizytówki proponują jej zbudowanie ale hosting, domenę i certyfikat SSL musisz opłacić już we własnym zakresie. Dodatkowo każda zmiana na stronie wymaga kontaktu z firmą, która zrobiła stronę, ponieważ nie masz dostępu do panelu szybkiego zarządzania treścią strony. Jeżeli planujesz za jakiś czas poszerzenie działalności w Internecie to warto dowiedzieć się czy Twoją wizytówkę da się rozbudować w przyszłości, najczęściej niestety nie jest to możliwe. U nas masz możliwość zmiany treści strony w dowolnym momencie, co więcej możesz szybko ją rozbudować bez dodatkowych kosztów.

Kontrola nad treścią

Masz całkowitą kontrolę nad treścią swojej strony. Prostej wizytówki z reguły nie aktualizujesz często ale musisz mieć taką możliwość. W Najszybszej w dowolnym momencie możesz się zalogować i przejść do edycji zawartości strony. Jest to proste i wygodne. Możesz zmienić teksty, zdjęcia, adres firmy, kontakty, godziny otwarcia. Zapisujesz, publikujesz i zmiany są widoczne od razu na stronie.

Nowoczesna strona responsywna

Twoja strona jest zbudowana zgodnie z najnowszymi trendami. Jest oczywiście responsywna - czyli dostosowana do każdej wielkości ekranu. Na komórkach wyświetla się doskonale. Jest również szybka, błyskawicznie załaduje się w przeglądarce.

Własny adres / domena

Twoja wizytówka jest dostępna pod adresem www, który sam wybierasz. Masz już domenę? Też świetnie! Stronę możesz połączyć z własną domeną w prosty sposób. Twój adres www będzie zabezpieczony certyfikatem SSL.

Hosting

Hosting to miejsce, gdzie przechowywane są pliki Twojej strony. Hosting jest konieczny i masz zapewniony, nie musisz kupować go osobno.

Możliwość rozbudowy

Wizytówka z definicji to jedna strona, na której są najważniejsze informacje o Twojej firmie lub Tobie. Nie oznacza to, że taka forma będzie ograniczać Cię w przyszłości. Swoją wizytówkę możesz w dowolnym momencie rozbudować o nowe podstrony, sekcje, a nawet bloga z aktualnościami.

Ile kosztuje stworzenie wizytówki internetowej?

W Internecie znajdziesz dużo ofert tanich wizytówek. Zwróć jednak uwagę na to czy proponowane oferty mają wyżej wymienione zalety czyli zapewniony hosting, domenę, nowoczesność, możliwość samodzielnej edycji strony i w razie potrzeb rozbudowę jej.

Wizytówka internetowa za darmo

Jeśli wizytówkę stworzysz w kreatorze samodzielnie i będzie ona dostępna pod adresem w naszej poddomenie zrobisz to całkowicie za darmo. Wystarczy się zarejestrować, wybrać szablon lub zacząć od czystej strony i zacząć działać. Wizytówkę stworzysz sam i bezpłatnie. Nie mamy okresów próbnych.

Wizytówka internetowa w planie BASIC

Jeśli chcesz podłączyć swoją domenę, czyli swój unikalny adres www to przejdź na plan BASIC. W tym planie masz, oprócz możliwości podłączenia domeny również ustawienia SEO. Plan BASIC kosztuje 9 zł miesięcznie. Za tyle możesz postawić swoją stronę wizytówkę pod własną domeną.

Wizytówka internetowa w planie PRO

Oprócz funkcji BASIC zapewnioną pomoc w tworzeniu strony. Dwie godziny indywidualnego wsparcia. To w zupełności wystarczy na podszlifowanie strony. W planie PRO możesz umieścić na stronie formularz kontaktowy, a także rozbudować stronę o blog. W planie PRO możesz zamienić swoje strony HTML na AMP. Plan PRO kosztuje 27 zł miesięcznie.

Usługa stworzenia wizytówki

Jeśli sam nie masz czasu na tworzenie strony w kreatorze to możemy zrobić to za Ciebie! Przygotowaliśmy taką usługę dla tych przedsiębiorców, którzy są bardzo zajęci ale wiedzą, że warto mieć ładną, profesjonalną prostą stronę www.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl