1. Strona główna
  2. Blog
  3. Masz działalność gospodarczą - stwórz własną stronę internetową

Masz działalność gospodarczą - stwórz własną stronę internetową

2022-08-02
Igor Bokun
własna działalność gospodarcza

Masz własną, wymarzoną działalność gospodarczą, a wraz z nią sporo nowych wyzwań i nieubłagany wyścig z czasem. Mnóstwo spraw na głowie, silna konkurencja, niemal wszystko ogarniasz samodzielnie, doba wydaje się za krótka, a bezlitosny ZUS oczekuje regularnych, dużych składek.

Wiesz, że strona WWW jest twoją wizytówką i podstawą obecności w Sieci. Tylko jak ją wykonać – by była profesjonalna, stworzona szybko i w rozsądnym budżecie?

Właśnie z myślą o osobach takich jak Ty powstał kreator stron WWW Najszybsza.pl. Jego twórcy przez całe życie byli przedsiębiorcami, więc doskonale znają potrzeby innych przedsiębiorców.

Stronę zrobisz szybko i samodzielnie

Najszybsza.pl to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu osoba bez doświadczenia informatycznego czy graficznego, przedsiębiorca, sam, w jedno lub dwa popołudnia stworzy swoją pierwszą stronę internetową. Możesz też zlecić wykonanie strony na technologi Najszybsza.pl specjalistom i fachowym partnerom. Być może w ten sposób łatwiej będzie Ci zacząć, a gdy już strona powstanie, samodzielnie możesz ją aktualizować i rozwijać – to naprawdę proste!

Możesz bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych testować serwis i sprawdzać, czy spełnia Twoje oczekiwania. Plan FREE pozwala Ci również na nieponoszenie kosztów w działalności gospodarczej podczas projektowania serwisu i przejście na plan płatny, gdy Twoja strona będzie gotowa do publikacji. Wiemy, że dla przedsiębiorcy, który dopiero startuje, każda złotówka się liczy.

Strona zaprojektowana przez Ciebie w kreatorze Najszybsza.pl będzie od razu bezbłędnie działała na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie. Ty projektujesz stronę raz, a technologia Najszybsza.pl martwi się o różnice i specyfikę urządzeń, z których widzą Cię w Sieci Twoi klienci.

Wszystko w jednym miejscu

Wybierając Najszybsza.pl nie musisz nawet wiedzieć, jakie składniki są potrzebne, by Twoja strona działa. Tutaj wszystko znajdziesz w jednym miejscu. W ramach serwisu masz intuicyjne narzędzie do budowy stron i ich późniejszej wygodnej aktualizacji. W łatwy sposób i w korzystnej cenie wykupisz własną domenę. Klikając „publikuj” Twoja strona zostanie natychmiast umieszczona na bezpiecznym i szybkim hostingu, a Twoi klienci mogą już cię odnaleźć. Masz też narzędzie CMS do zarządzania swoim treściami.

Nie musisz zlecać wykonania szaty graficznej Twojej witryny. Wybierz jeden z wielu atrakcyjnych szablonów, które zostały zaprojektowane tak, by osoba bez specjalnego doświadczenia samodzielnie zrobiła wyjątkową stronę, dopasowaną do jej działalności gospodarczej. Zawsze z pomocą grafika możesz stronę jeszcze bardziej dostosować do Twoich preferencji.

Masz do dyspozycji proste i wygodne blogi, dzięki którym możesz zaskakiwać swoich odbiorców ciekawymi treściami. Blogi Najszybsza.pl są też wygodnym sposobem na organizowanie tych sekcji strony, które są często odwiedzane – na przykład zakładka „aktualności”.

Pomoc w tworzeniu strony

Technologia to nie wszystko. Na zapleczu Najszybsza.pl pracują pomocni specjaliści. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami a otrzymasz sprawną i fachową pomoc.

Oto co o naszym wsparciu piszą zadowoleni klienci posiadający własną działalność gospodarczą:

„Jestem pod dużym wrażeniem jeśli chodzi o podeście do klienta - pełen profesjonalizm. Sam zespół wsparcia Najszybsza na najwyższym i "najszybszym" level-u jaki spotkałem. Zawsze można liczyć na pomoc z ich strony a sam kreator bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Polecam 👍” - Krzysztof

Jestem bardzo wdzięczna ludziom z Najszybszej za pomoc na różnych etapach budowy i działania strony. Są gotowi pomóc o każdej porze gdy tylko mogą. Czuję się bezpiecznie 😍😍😍” - Barbara

Zespół Najszybsza.pl pomógł mi połączyć moją witrynę z systemem automatyzującm sprzedaży biletów. Dzięki temu w jeden weekend przygotowałem ofertę i rozpocząłem sprzedaż mojego kursu. Świetne i proste w użyciu narzędzie!” – Irek.

Ile kosztuje strona WWW?

Ile kosztuje strona WWW w Najszybsza.pl? Jeśli tak jak większość przedsiębiorców chcesz udostępniać witrynę pod adresem własnej domeny, np. najlepsza-kawa.pl, sięgnij po jeden z płatnych planów:

Plan BASIC - 108 zł rocznie

Twoja własna domena .pl - 18 zł rocznie w pierwszym roku, 90 zł w kolejnym

Razem: 116 zł w pierwszym roku, 198 zł w kolejnym roku

Wszystkie wymienione ceny są cenami brutto.

116 zł rocznie za kreator, domenę, hosting i wiele więcej, to naprawdę trudna do pobicia cena, a współczynnik cena/jakość wypada wyjątkowo korzystnie!

Jeśli chcesz swoją witrynę rozbudować o blog lub sklep internetowy i otrzymać dodatkowo priorytetowe wsparcie techniczne oraz audyt Twojej strony pod kątem pozycjonowania w Google, przejdź na plan PRO lub E-COMMERCE.

Zobacz szczegółowy cennik

Wyróżnij się w wyszukiwarce

Chcesz, by Internet stał się źródłem Twoich klientów, więc Twoja strona musi być widoczna w Sieci. Jeśli świadczysz usługi minikoparką, oczekujesz, że klienci dotrą do Ciebie wpisując ten zwrot w wyszukiwarce Google. Jeśli prowadzisz lodziarnię w Łebie, chcesz by hasło „najlepsze lody w Łebie” wpisane w Google prowadziło do Ciebie.

Strony generowane przez Najszybsza.pl są specjalnie dostosowane do rygorystycznych wymagań wyszukiwarki Google. W testach spełniania standardów Google jesteśmy niekwestionowanym liderem. Nie musisz znać się na technice – to nasza domena, ważne jednak, że dbamy o kryteria, dzięki którym wyszukiwarka Google ocenia jakość stron, a te najlepsze wyświetla wyżej w wynikach wyszukiwania. Twoja strona będzie pod tym względem doskonała.

Podstawą pozycjonowania są dobrej jakości treści tworzone przez Ciebie. Jeśli na Twojej stronie są atrakcyjne teksty, zdjęcia, filmy związane z tym, czego szuka Twój klient, przeglądarka Google będzie kierować ruch do Ciebie. Tworzenie dobrych treści to Twoja rola, bo Ty jesteś ekspertem w swojej branży. Zawsze jednak możesz skorzystać ze wsparcia i konsultacji z ekspertem Najszybsza.pl, by dowiedzieć się, co możesz zrobić, by Twoja strona pojawiała się częściej w wynikach wyszukiwania.

Postaw na to, co jest naprawdę ważne

Tak, jak nie ma jednego rodzaju samochodu do wszystkich zastosowań, tak samo nie istnieje jedno uniwersalne narzędzie do tworzenia stron WWW, które spełni wymogi wszystkich użytkowników. Wszechobecna specjalizacja dociera również do sfery tworzenia witryn. Najszybsza.pl jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich serwisów. Tutaj funkcjonalność, cena, łatwość obsługi są nie do pobicia. Skupiamy są na klientach z Polski, więc nasze wsparcie jest konkretne i dostosowane do bieżących realiów.

Skontaktuj się z nami, bo sprawdzić, czy Twoja wizja strony WWW będzie łatwa do realizacji w Najszybsza.pl. Często zyskujemy nowych klientów poprzez rekomendacją osób zadowolonych z naszych usług. Dlatego tak bardzo cenimy sobie zadowolonych klientów i otwarcie rozmawiamy o tym, czy Najszybsza jest optymalnym narzędziem do planowanego przez Ciebie projektu. Jeśli Twój projekt odbiega wymaganiami od możliwości Najszybsza.pl – powiemy Ci to.

Strona WWW to Twoje centrum w Sieci

Sieci społecznościowe wspierają rozwój Twojej firmy, ale wpis na FB czy TikTok ma krótki czas życia, bardzo krótki. Wystarczy, że minie kilka dni i pojawią się nowe wpisy na Twoim serwisie społecznościowym , a materiał tworzony z takim wysiłkiem przepada jak kamień w wodę. Nie oszukujmy się - szansa, że ktoś odszuka Twój stary post w przyszłości jest niewielka. Nie dość, że jest to frustrujące, to wymaga z Twojej strony ogromnego wysiłku na utrzymywanie widowni dzięki ciągłemu publikowaniu nowych, atrakcyjnych treści. Jeśli nie machasz rękami, to toniesz.

Więcej o tym, jak połączyć stronę WWW z Twoją obecnością w sieciach społecznościowch.

Jeśli ten sam materiał umieścisz na swojej stronie internetowej, rozpoczniesz budowanie swojego własnego cyfrowego kapitału dla swojej działalności gospodarczej. Google dołączy Twoją stronę do indeksu i zaczniesz docierać do osób dzięki funkcji wyszukiwania Google. Zyskasz w ten sposób darmowy ruch, który jest ruchem wysokiej jakości - docierają co Ciebie te osoby, które są zainteresowane publikowanymi przez Ciebie materiałami.

Zacznij budować swoją obecność w Sieci. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl