1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak dodać nowy wpis do bloga

Jak dodać nowy wpis do bloga

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-02-28

Kolekcje Blogi są dostępne dla witryn internetowych z planem PRO.

Zobacz: Jak założyć bloga?

1. Po założeniu bloga kliknij przycisk "Dodaj nowy wpis".

dodaj nowy wpis na blogu<br>

2. Uzupełnij tytuł i treść wpisu

3. Przejdź do zakładki "Ustawienia", zmień techniczny adres URL i wpisz własny, unikalny URL dla wpisu, pod którym będzie wyświetlany w przeglądarce.

url wpisu bloga<br>

Jeśli zapiszesz post na blogu bez zmiany URLa, to będzie on losowym ciągiem znaków, dobrze więc zmienić go od razu przy tworzeniu

4. W zakładce Zdjęcie dodaj główne zdjęcie. Nie jest to obowiązkowe jeśli w projekcie strony wpisu i list wpisów nie planujesz zdjęć (np. blog z komunikatami). Jednak jeśli w projekcie strony wpisu i list wpisów uwzględniłeś zdjęcie to musisz je dodać do każdego wpisu Bloga jako zdjęcie główne.

zdjęcie główne wpisu na blogu<br>

Zdjęcie główne - jeśli je zaplanowałeś w kreatorze - pokazywane jest na stronie wpisu, jako miniaturka na liście wpisów oraz gdy udostępniasz wpis do serwisów społecznościowych.

5. Zapisz wpis. Wszelkie zmiany będą natychmiast zastosowane na stronie.

Tworzenie strony internetowej w Kreatorze Najszybsza jest łatwe. Tematy pomocy pomogą Ci skonfigurować witrynę i stworzyć stronę krok po kroku. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl