1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak utworzyć bloga?

Jak utworzyć bloga?

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-02-05

Wykorzystaj kolekcję BLOGI do tworzenia stron o podobnej budowie ale różniących się treścią. Dzięki blogom możesz błyskawicznie dodawać na stronę nowe treści: komunikaty, wiadomości, artykuły, dowolne teksty. Każdy wpis będzie miał tę samą konstrukcję, którą zaprojektujesz w kreatorze np. tę samą nawigację i stopkę na stronie, natomiast środek strony będzie wypełniany dynamicznie treścią każdego wpisu.

BLOGI dostępne są dla serwisów PRO.

Dla jednego serwisu PRO możesz utworzyć w jego domenie kilka blogów. Dzięki temu możesz pogrupować je tematycznie i rozwijać je w swojej kategorii np. blog aktualności, blog pomoc, blog projekty itp.

Jak założyć nowego bloga?

1. Wejdź do kolekcji BLOGI i kliknij przycisk "Dodaj nowy blog".

dodaj nowy blog do strony<br>

2. Uzupełnij ustawienia bloga.

  • Serwis - wybierz serwis, na którym będziesz chciał pokazać blog. Możesz wybrać tylko serwisy z planem PRO.
  • Strona główna bloga - wybierz stronę główną bloga. Jeśli jej jeszcze nie utworzyłeś w Kreatorze to nic nie szkodzi. Możesz tę stronę wybrać później. Musisz jednak to zrobić aby wpisy były widoczne w serwisie pod odpowiednimi URLami.
  • Szablon strony wpisu - wybierz szablon strony wpisu. Jeśli jej jeszcze nie utworzyłeś w Kreatorze to nic nie szkodzi. Możesz wyboru dokonać później.
  • Etykieta bloga - nazwij ten blog aby go rozpoznać w Kreatorze.

Gotowe! Możesz dodawać nowe wpisy do bloga!

Zobacz: Jak dodać nowy wpis do bloga

Tworzenie strony internetowej w Kreatorze Najszybsza jest łatwe. Tematy pomocy pomogą Ci skonfigurować witrynę i stworzyć stronę krok po kroku. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl