1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak zbudować stronę internetową w kreatorze?

Jak zbudować stronę internetową w kreatorze?

2020-11-10
Joanna Saternus

Jak stworzyć stronę internetową w kreatorze Najszybsza w kilku krokach? Szybko, tanio, samodzielnie, z efektem!

Szybko: Strony zbudowane w naszym kreatorze są szybkie w edycji. Twoje zmiany widoczne są natychmiast po publikacji.

Tanio: Tworzysz stronę za darmo! Bez okresów testowych! Dopiero gdy jesteś gotowy i chcesz podłączyć własną domenę proponujemy Ci plan BASIC (29 gr dziennie) lub PRO (89 gr dziennie).

Samodzielnie: Kreator jest łatwy i wygodny w obsłudze, zanim się zniechęcisz już go poznasz. W razie czego służymy pomocą przy tworzeniu strony.

Efektywnie: Twoje strony będą miały najlepsze parametry jakościowe, dzięki temu będą osiągać lepsze wyniki w rankingach wyszukiwarek.

Logowanie do Kreatora

Zaloguj się lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się w kreatorze Najszybsza. Za darmo, bez żadnych zobowiązań. Podasz tylko adres e-mail i hasło.

Wybór szablonu strony

Możesz zacząć od czystej strony lub skorzystać z któregoś z szablonów stron www. W każdym wypadku dodawanie, kopiowanie, usuwanie i edycja sekcji są bardzo łatwe. Do każdego projektu witryny możesz dodać podstrony, tyle ile chcesz.

szablony stron internetowych

Edycja strony

Zmień wygląd strony oraz jej treść tak aby pasowała do Twojej wizji. Możesz zbudować swoją stronę dopasowując sekcje do Twoich potrzeb np. dodać galerię ze zdjęciami, karuzelę, zgrabne pudełka z usługami jakie świadczysz, sekcję z kontaktem itp. W nawigacji możesz dodać swoje logo oraz linki kierujące do najważniejszych podstron. Każdej sekcji możesz zmienić szerokość, tło, zdjęcie w tle, kolory, czcionki. Możesz określić jakie chcesz widzieć ramki elementów, odległości między elementami, układy zdjęć (siatka lub mozaika tzw. masonry) i wiele innych. Możesz skorzystać z kilkuset wzorów sekcji lub samemu stworzyć coś ładnego i unikalnego.

Tworzysz jedną wersję na każdy ekran, Twoja strona jest od razu responsywna czyli sama dostosowuje się do szerokości ekranu - możesz to sprawdzić w Kreatorze przesuwając suwak okna podglądu w lewo lub w prawo.

edycja strony internetowej

Optymalizacja strony dla SEO

W planie BASIC lub PRO masz mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci zoptymalizować strony dla wyszukiwarek. Uzupełnij dane istotne dla wyszukiwarek w ustawieniach każdej strony m.in. tytuł strony, opis strony, sprawdź adresy URL podstron oraz ustawienia językowe każdej strony, dodaj ikonkę favicon dla przeglądarek internetowych. Zajrzyj do poradnika dla początkujących ze wskazówkami SEO. Warto też odwiedzić bardziej rozbudowany wpis, w którym zebraliśmy wszystkie Wskazówki jak zoptymalizować stronę pod kątem SEO.

Publikacja strony

Stronę możesz opublikować w dowolnym momencie, będzie ona widoczna w subdomenie najszybsza.site. Hosting tej strony masz zapewniony. Zmiany wprowadzasz szybko i wygodnie, widoczne są natychmiast po wciśnięciu guzika "Publikuj". Do tego etapu strona jest całkowicie darmowa! Masz zapewniony certyfikat SSL.

Dodatkowe funkcje

Plan BASIC

Najważniejszą funkcjonalnością w planie BASIC jest możliwość podłączenia własnej domeny lub rejestracja nowej domeny. Strona będzie wtedy dostępna pod twoją domeną zamiast roboczej najszybsza.website. Masz również odblokowane wszystkie ustawienia SEO dla witryny. Możesz też tworzyć formularze na stronę. Plan BASIC to to co niezbędne do zaistnienia w Internecie!

Plan PRO

Plan PRO zapewni Ci priorytetową pomoc w tworzeniu strony. Oprócz korzyści z planu BASIC masz dodatkowo możliwość założenia bloga oraz tworzenia formularzy na stronę. W planie PRO możesz wybrać czy publikować strony w standardzie AMP czy HTML.

Dowiedz się więcej w Cenniku.

Znasz kogoś, kto szuka kreatora szybkich stron www? Udostępnij mu ten wpis. Dziękujemy!

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

Ostatnie wpisy na blogu

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl