1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak zmienić priorytet nagłówków

Jak zmienić priorytet nagłówków

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-02-22

W kreatorze masz swobodę nadawania priorytetów nagłówkom tekstów. Jest to przydatne w optymalizacji strony pod kątem fraz kluczowych.

1. Kliknij w element tekstowy

2. Zaznacz format "Zwykły tekst". Możesz określić priorytet nagłówków tylko dla zwykłego tekstu czyli tekstu bez formatowania Markdown.

3. Przejdź do zakładki "Styl". Wybierz priorytet tekstu: H1, H2, H3, H4, H5, H6, paragraf lub żaden.

Nagłówek H1 ma największe znaczenie w określaniu pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Dodaj go w sekcji pod nawigacją, na górze strony.

Pamiętaj, że nagłówek H1 może wystąpić tylko raz na stronie i powinien być umieszczony najwyżej, najlepiej w pierwszej sekcji pod nawigacją.

4. Ustawienie priorytetu nagłówka nie zmienia rozmiaru czcionki, dzięki czemu masz większą swobodę w projekcie. Ustaw rozmiar czcionki w osobnym polu wyboru.

5. Zapisz i opublikuj witrynę.

Zobacz też: Wskazówki SEO dla początkujących

Tworzenie strony internetowej w Kreatorze Najszybsza jest łatwe. Tematy pomocy pomogą Ci skonfigurować witrynę i stworzyć stronę krok po kroku. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl