1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak dodać nową stronę?

Jak dodać nową stronę?

SZYBKIE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-03-28

W kreatorze stron Najszybsza możesz budować witrynę, która zawiera tyle stron ile potrzebujesz. Nie mamy limitów liczby stron.

1 sposób: Utwórz nową stronę

1. W Kreatorze, kliknij ikonę folderu ze stronami, a następnie kliknij przycisk "Dodaj nową stronę". Zostanie utworzona czysta strona, którą możesz zaprojektować od zera.

2 sposób: Zduplikowanie innej strony

Jeżeli chcesz powielić pewne elementy z innej strony dobrym sposobem jest zduplikowanie całej strony i na jej bazie utworzenie nowej. Pamiętaj aby w ustawieniach strony zaktualizować jej adres URL, tytuł strony, opis strony oraz oczywiście zmienić jej zawartość.

1. W Kreatorze kliknij ikonę folderu ze stronami, a następnie kliknij przycisk ikony "Duplikuj" przy etykiecie strony, którą chcesz skopiować.

duplikowanie strony
duplikowanie strony<br>

3 sposób: Dodanie wpisu na blogu

Wydajne wykorzystanie kreatora stron umożliwia budowanie wielu podobnych stron o identycznym wyglądzie i strukturze sekcji, różniących się jedynie treściami pobieranymi dynamicznie z ustawień wpisów. W tym celu możesz skorzystać z głównej kolekcji o nazwie "Blogi".

Kolekcja "Blogi" pozwala publikować podstrony, które mają wspólną nawigację i stopkę. Możesz wykorzystać ją do stworzenia komunikatów, postów, artykułów, ofert, portfolio, wiadomości, notatek, tematów pomocy i innych rodzajów stron, które mają podobny układ i wygląd.

Dzięki tej funkcji oszczędzasz czas i wysiłek, ponieważ nie musisz tworzyć każdej strony od podstaw. Wystarczy zdefiniować jednokrotnie wygląd i strukturę sekcji, a następnie dostosować treści dla każdej kolejnej podstrony. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zachować spójność wizualną i łatwość nawigacji na stronach o podobnym charakterze.

Zobacz: Jak utworzyć Bloga

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl