1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak sprawdzić czy moja strona jest mobilna?

Jak sprawdzić czy moja strona jest mobilna?

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-04-04

W Najszybszej wszystkie strony są automatycznie responsywne co oznacza, że są dostosowane do urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów. Przy czym nie musisz tworzyć osobno wersji na telefony.

Podgląd w Kreatorze stron

Możesz sprawdzić jak zachowuje się Twoja strona na różnych ekranach - również mobilnych - klikając przycisk "Podgląd" w górnej nawigacji Kreatora.

Zobacz dokładniej: Jak sprawdzić wygląd strony na telefonach

Test Mobile Friendly

Jeżeli szukasz narzędzi zewnętrznych testujących strony to możesz przeprowadzić Test Optymalizacji Mobilnej tzw. Test Mobile Friendly. To podstawowy test mobilności, który pokaże Ci czy Twoja strona jest dostosowana do telefonów. Test analizuje strukturę strony, czytelność elementów, wielkość czcionek, kontrast kolorów, odległości między linkami, które muszą być wygodne do dotknięcia palcem na telefonie. Test jest darmowy, jego wynik otrzymujesz w ciągu kilku sekund.

1. Wejdź na stronę Testu Optymalizacji Mobilnej.

https://search.google.com/test/mobile-friendly

2. Wpisz adres strony internetowej w okienko i uruchom test. Po chwili otrzymasz raport pokazujący czy Twoja strona jest mobilna.

Tworzenie strony internetowej w Kreatorze Najszybsza jest łatwe. Tematy pomocy pomogą Ci skonfigurować witrynę i stworzyć stronę krok po kroku. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, ładnych i przyjaznych wyszukiwarkom stron www.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl