1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak sprawdzić czy moja strona jest mobilna?

Jak sprawdzić czy moja strona jest mobilna?

SZYBKIE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-04-04

W Najszybszej wszystkie strony są automatycznie responsywne co oznacza, że są dostosowane do urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów. Przy czym nie musisz tworzyć osobno wersji na telefony.

Możesz sprawdzić czy Twoja strona jest mobilna:

  • wchodząc na podgląd strony w Kreatorze - tu sprawdzisz wizualnie jak wyświetla się strona na różnych urządzeniach, również mobilnych
  • wchodząc na stronę w telefonie
  • przeprowadzając test mobilności

Podgląd w Kreatorze stron

Możesz sprawdzić jak zachowuje się Twoja strona na różnych ekranach - również mobilnych - klikając przycisk "Podgląd" w górnej nawigacji Kreatora.

Zobacz dokładniej: Jak sprawdzić wygląd strony na telefonach

Test Mobile Friendly

Jeżeli szukasz narzędzi zewnętrznych testujących strony to możesz przeprowadzić Test Optymalizacji Mobilnej tzw. Test Mobile Friendly. To podstawowy test mobilności, który pokaże Ci czy Twoja strona jest dostosowana do telefonów. Test analizuje strukturę strony, czytelność elementów, wielkość czcionek, kontrast kolorów, odległości między linkami, które muszą być wygodne do dotknięcia palcem na telefonie. Test jest darmowy, jego wynik otrzymujesz w ciągu kilku sekund.

1. Wejdź na stronę Testu Optymalizacji Mobilnej.

https://search.google.com/test/mobile-friendly

2. Wpisz adres strony internetowej w okienko i uruchom test. Po chwili otrzymasz raport pokazujący czy Twoja strona jest mobilna.

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl