1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak dodać widżet AddThis na stronę

Jak dodać widżet AddThis na stronę

SZYBKIE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-14

AddThis to popularny serwis, w którym możesz wygenerować widżety udostępniania lub ikony społecznościowe i umieścić je swojej stronie.

Wskazówka: w kreatorze Najszybsza mamy wbudowaną funkcjonalność przycisków Share i ikon mediów społecznościowych - możesz z niej skorzystać umieszczając wybraną sekcję z galerii sekcji. Jeżeli jednak zależy Ci na bardziej zaawansowanych opcjach (np. widżecie pływającym) to możesz skorzystać z zewnętrznego narzędzia jakim jest AddThis.

Zapoznaj się z ogólnymi wskazówkami dodawania własnego kodu HTML na stronę. Obecnie dodawanie własnego kodu HTML możliwe jest tylko dla stron HTML, na stronach AMP nie wyświetli się.

Zobacz ogólne wskazówki: Jak wstawić własny kod HTML na stronę

Pamiętaj, że im więcej strona posiada wtyczek zewnętrznych tym dłużej się ładuje i jest wolniejsza. Jeżeli zależy Ci na szybkości strony to stosuj tylko wbudowane integracje.

Jak dodać widżet AddThis na stronę

Krok 1. Zaloguj się do AddThis i utwórz widżety jakie potrzebujesz.

W panelu AddThis znajdziesz przycisk "Get the code".

Krok 2. Skopiuj kod HTML.

Wybierz zakładkę HTML Website. Pierwszy kod "Install Code" instaluje AddThis na Twojej stronie. Jeżeli utworzyłeś w AddThis widżet pokazywany inline (czyli w sekcji) to skopiuj również ten drugi kod "Widget Inline".

Krok 3. Umieść kod na stronie.

W kreatorze stron wybierz stronę, na której chcesz umieścić ikony Addthis. Dodaj nową sekcję z kategorii Wtyczki o nazwie "Kod HTML". Po dodaniu sekcji na stronę kliknij w ten element. Będzie on wyglądać tak:

W ustawieniach elementu wklej skopiowany wcześniej kod do odpowiednich pól. W polu Kod w sekcji wklej kod "Widget Inline" (jeśli masz utworzony w AddThis). W polu Kod w BODY wklej skrypt "Install Code".

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

NAJSZYBSZA

Najszybsza to polski kreator stron internetowych HTML, AMP, RWD. Narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, ładnych stron www ze świetnymi parametrami dla Google.

© 2020-2022 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl