1. Strona główna
  2. Pomoc
  3. Jak dodać widżet AddThis na stronę

Jak dodać widżet AddThis na stronę

SZYBKIE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Ostatnia aktualizacja: 2022-07-14

AddThis to popularny serwis, w którym możesz wygenerować widżety udostępniania lub ikony społecznościowe i umieścić je swojej stronie.

Wskazówka: w kreatorze Najszybsza mamy wbudowaną funkcjonalność przycisków Share i ikon mediów społecznościowych - możesz z niej skorzystać umieszczając wybraną sekcję z galerii sekcji. Jeżeli jednak zależy Ci na bardziej zaawansowanych opcjach (np. widżecie pływającym) to możesz skorzystać z zewnętrznego narzędzia jakim jest AddThis.

Zapoznaj się z ogólnymi wskazówkami dodawania własnego kodu HTML na stronę. Obecnie dodawanie własnego kodu HTML możliwe jest tylko dla stron HTML, na stronach AMP nie wyświetli się.

Zobacz ogólne wskazówki: Jak wstawić własny kod HTML na stronę

Pamiętaj, że im więcej strona posiada wtyczek zewnętrznych tym dłużej się ładuje i jest wolniejsza. Jeżeli zależy Ci na szybkości strony to stosuj tylko wbudowane integracje.

Jak dodać widżet AddThis na stronę

Krok 1. Zaloguj się do AddThis i utwórz widżety jakie potrzebujesz.

W panelu AddThis znajdziesz przycisk "Get the code".

Krok 2. Skopiuj kod HTML.

Wybierz zakładkę HTML Website. Pierwszy kod "Install Code" instaluje AddThis na Twojej stronie. Jeżeli utworzyłeś w AddThis widżet pokazywany inline (czyli w sekcji) to skopiuj również ten drugi kod "Widget Inline".

Krok 3. Umieść kod na stronie.

W kreatorze stron wybierz stronę, na której chcesz umieścić ikony Addthis. Dodaj nową sekcję z kategorii Wtyczki o nazwie "Kod HTML". Po dodaniu sekcji na stronę kliknij w ten element. Będzie on wyglądać tak:

W ustawieniach elementu wklej skopiowany wcześniej kod do odpowiednich pól. W polu Kod w sekcji wklej kod "Widget Inline" (jeśli masz utworzony w AddThis). W polu Kod w BODY wklej skrypt "Install Code".

Stwórz własną stronę internetową w kreatorze stron www Najszybsza.

Jak możemy Ci pomóc?

© 2020-2023 Strona zbudowana i hostowana w Najszybsza.pl